2733
2734
عنوان

نازایی و آی یو آی

1126 بازدید | 22 پست

سلام دوستان 5روز برای سومین بار که آی یو آی کردم 

کسی هست که تازگیا آی یو آی کرده ؟علائم خاصی دارید ؟

تا این ۱۵روز بگذره دق میکنم 

کسی بوده که با تنبلی تخمدان شدید با آی یو آی جواب بگیره!فولیکولام ۲۱بود اما نمی‌دونم چی میشه ؟

ان شالله جواب بگیری گلم.چقدر هزینه ات شد.من اگه زمانی بخوام باردارشم دوست دارم ای یو ای کنم حوصله معطلی ندارم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امروز ۱۲روز از انجام iui میگذره

امروز صبح اینقد دل درد داشتم ک همش خودمو چک میکردم ببینم پریود شدم یا نه

چند روزی هست علائم پریود شدن دارم☹

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2731
من امروز ۱۲روز از انجام iui میکذره امروز صبح اینقد دل درد داشتم ک همش خودمو چک میکردم ببینم پریود ش ...

گلی نشونه پری و بارداری یکیه.به فا ل نیک بگیر انشالله داره لانه گزینی میکنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ببخشید ولی شوهرت چی از همه لحاظ سالمه اخه خواهر منم اینطور بود ولی بعد مشخص شد مشکل از شوهرشه

شوهرم سالمه منم همینطور که گفتم تنبلی شدید دارم این ماه بعد کلی قرص و آمپول برا اولین بار فولیکولم۲۱شد 

ان شالله جواب بگیری گلم.چقدر هزینه ات شد.من اگه زمانی بخوام باردارشم دوست دارم ای یو ای کنم حوصله مع ...

نزدیک۱/۵با دارو و ویزیت و اینا آخه مرکز دولتی میرم کلا برا خود آی یو آی۹۰ت گرفتن

من امروز ۱۲روز از انجام iui میگذره امروز صبح اینقد دل درد داشتم ک همش خودمو چک میکردم ببینم پریود ش ...

ان شاء الله مثبت میشی حتما خبرشو بهم بده 

استراحت کردی ؟استراحتت در چه حد بود 

من سر کار میرم استراحت آنچنانی ندارم خیلی استرس دارم 

ان شاء الله مثبت میشی حتما خبرشو بهم بده  استراحت کردی ؟استراحتت در چه حد بود  من سر کار ...

مرسی عزیزم 

انشالا

نه بابا مثل همیشه بودم

اخه iui ک چیزی نیست نیاز ب استراحت انچنانی نداره

انشالا برا شماهم مثبت میشه

نزدیک۱/۵با دارو و ویزیت و اینا آخه مرکز دولتی میرم کلا برا خود آی یو آی۹۰ت گرفتن

۹۰تومن

من ۱۱۰۰ براiui دادم

ازمایش و دارو و ویزیت هم ی تومنی شد

مرسی عزیزم  انشالا نه بابا مثل همیشه بودم اخه iui ک چیزی نیست نیاز ب استراحت انچنانی نداره ...

بمن کلی توصیه کرده بود حتی گفته بود گلاب به روتون از توالت فرنگی استفاده کنم