2733
2739

پسرم زیر دلش درد میکنه دو ماهه هر دکتری بردیم یه مشت قرص و دارو و بی اثر...درست بعد از خوردن غذا دل دردش شروع میشه گاهی ام ناشتا دل درد داره آخرین دکتر تشخیص یبوست و تنبلی روده بزرگ داد...پسر من هر دوروز یه بار دستشویی بزرگ میره البته گاهی ام روزی یک بارم میشه که بره...خواهش میکنم بگین بچه های شما همچین مشکلی نداشتن 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر خواهرشوهرم بعضی وقتها تا یازده روز نمی‌رفت شماره 2 الان بهتر شده. دختر همسایمون هفته ای یه بار

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

دخترمن از همون شش ماهگی ببعد روزی یکبار فقط شماره ۲داشت .ولی الان گاهی میگه پام درد میکنه ازمن یاد گرفته ،دلم درد میکنه ،دلم زخمه ،دلمو اذیت کردی نمیدونم باز الکی میگه یانه .۳سالو چند روزه اس

2740