2733
2734
عنوان

میخوام یه کوچولو از پرورشگاه بگیرم

241 بازدید | 18 پست

سلام دوستان، چند وقتیه ب فکر گرفتن بچه از پرورشگاه هستم، 6 ساله ازدواج کردیم متاسفانه بچه ندارم هنوز، حقیقتش درمان خاصی نکردم همین الان خیلی ماه ها قرص میخورم،، بچه یکی بیارم از پرورشگاه بعد خودم با بچه دار شدم دوتا عشق باهم داشته باشم،  مراحل چیه کجا برم چیکار کنم کشی میتونه راهنمایی کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تااونجایی ک من میدونم و شنیدم باید مدرک ببری که بچه دار نمیشی شنیدم شرایطشم سخته حالا نمیدونم شیرخوار با بزرگتر فرق داره یا نه ولی شنیدم باید چیزی به نامشون بزنید نمیدونم چقدرش درسته تو گوگل هست فک کنم

تااونجایی ک من میدونم و شنیدم باید مدرک ببری که بچه دار نمیشی شنیدم شرایطشم سخته حالا نمیدونم شیرخوا ...

آخرین قانون این بود ک 1 سوم اموال رو وصیت کنیم ک ب نامشون باش ، این بنام کردن برداشته شد

عزیزم هزار جور آزمایش و درمان میگن از خودت و شوهرت اگه بعد از اون مراحل واقعا به هیچ روشی نتونستی باردار شی بعدش وارد پروسه حقوقیش میشین

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...

یه کاربر هست ایشون از پرورشگاه بچه آورده اون خیلی اطلاعات داره نمیدونم کدوم کاربره اسمش یادم نیست ولی یکسری رفته بود توپربازدید ها

هرچی خوبه مال مرداس😡نمونش ما خانوم ها😏والا😑خدا سایه مونو از سرشون کم نکنه😁😅😅
خب کجا باید برم؟ 

هم میتونی از طریق بهزیستی درخواست بدی هم بری یه شیرخوارگاه بهت مشاوره و راهنمایی بدن

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...