2737
2739
عنوان

نمی خوام کم بیارم، شما هم نظر بدید

161 بازدید | 23 پست

سلام خانما

من به خاطر بچه دار شدن 2_3 سالی هست خونه دار شدم .فشار مالی یه طرف فشار روحی یه طرف دیگه 

یکی از دوستانم فروش اینترنتی لوازم آرایش داشت

به من هم پیشنهاد کرد

با استقبال همسرم و رضایت خودم اومدم تو این کار

فکر میکردم تا استوری کنم همه فامیل هجوم میارن برا خرید ولی هرکدوم به یه بهانه خرید نکردن

منم اصلا اخلاق سیریش شدن ندارم 

دوستم میگه خودشون کم کم میان سراغت اما خودم به شدت پشیمونم فقط دوست ندارم باعث مسخرشون بشم اگرنه کارو ول میکردم

حالا چیکار کنم؟؟؟

ارایشگاها نمیتونی بری؟فامیل ک چشم ندارن ببینن پیشرفتو

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارایشگاها نمیتونی بری؟فامیل ک چشم ندارن ببینن پیشرفتو

نمی دونم انگار بازار خیلی اشباع شده

آره واقعا کسایی که خیلی خرج زیبایی خودشون میکنن میگن پول نداریم خرید کنیم

2738

سلام عزیزم کار انلاین به خدا گیج کننده است خیلیا فک میکنن اسونه ولی اسون نیس هی میخوای استوری بزاری فروش هم نمیره فقد علکی بست تموم میشه اگه پیج بزنی بهتره لباس یا کیف یا کفش بهتر فروش میره

به امید زندگی جدید👀💗 دعا کنید برام که زندگیم بهتر شه گذشته رو فراموش کنم قوی شم:)مرسی
بالاخره فامیل باید استفاده کنه به بقیه هم معرفی کنه حتی یه نفرو بهم معرفی نکردن

من فکر نمیکنم فامیل بخرن اصلا 

باید پیج اینستا بزنین عکسای خوب بگیرین تبلیغ کنین معرفی و... 

مگه چند تا فامیل دارین از هر صد نفر ممکنه ینفر محصول شمارو نیاز داشته باشه

من فکر نمیکنم فامیل بخرن اصلا  باید پیج اینستا بزنین عکسای خوب بگیرین تبلیغ کنین معرفی و...&nb ...

اتفاقا خیلی نیاز دارن

باور کن آرایشی بهداشتی همه استفاده می کنن

ولی خوب اجباری نیست

توکل بر خدا