2733
2734
عنوان

گربه بگیرم

461 بازدید | 37 پست

بچه ها دلم گربه میخاد 🥺 ولی تا حالا نداشتم نگداری تربیتش دقیق نمیدونم، این غذا خشک براشون بسه نیاز ب چیز دیگ ندارن؟ یا جای خاکشون چند وقتی عوض شه باید؟ شوهرم دو دله بهم میگه مسؤلیت پذیر نیستی نگیر 

حیوان خونگی واقعا مسولیت داره 

خیلی خوبه اگر مسولیت پذیر باشی 

از این نژاد گربه های خیابون هم نگیری اصلا 

بیچاره ها افسرده میشن تو‌ خونه 

دوست دارن برن تو کوچه بزن بزن کنن

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ی چیز دیگ جا پنجول کشیدنش رو چیکار کنم 

اونم روی همه مبل ها و‌ چوب ها و خوردن و خراب کردن همه گلدون ها 🤭🤦🏼‍♀️

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

بشدت از گربه میترررررسم🤦‍♀️😂🥺

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞

حیوون خونگی واقعاااااااا حس بی نظریه ولی یادت باشه همون اندازه هم مسئولیت داری در واقع انگار یه بچه ۲ساله داری که قرار نیس هیچ موقع بزرگ بشه  و اینکه حیوونا شعور و احساس بالایی دارن اگر قراره ۲ ماه بگیری و بعد پشیمون بشی و واگذار کنی به فرد دیگه اینکارو نکن جون بشدت آسیب میبینه حیوون

غداهاشم زیر نظر دامپزشک که باشه خودشون راهنمایی ت میکنن 

خب به عنوان شخصی که گربه داره میگم. گربه یه موجودیه که جون داره. و دقیقا مثل یک بچه نیاز به رسیدگی داره. 

باید پول داشته باشی تا بتونی هزینه واکسن هاش،خاک، غذای خشک، خمیر مالت، پرزگیر و … بدی. 

ناخن های گربه ها تیزه و اکثرا هم خیلی سخت میزارن ناخن هاشون رو بگیری. که باز هم ربط به تربیت داره. 

موی اکثر گربه ها به صورت وحشتناک میریزه که میتونی با یک سری واکسن ها کنترلش کنی. (فقط میتونی کنترلش کنی، ریزش موش رو قطع نمیتونی کنی)

و اینکه موی گربه مثل موی سگ نیست و مثل چسب هم میچسبه. 

در هر صورت موفق باشی امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم🙃❤️