2737
2734
عنوان

فیلم ترسناک بگید دیگه. تو مایه های it

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 125 پست
مرسی عزیزم عکساش ک ترس نداش برم فیلمو ببینم😂🚶🏻‍♀️(وی در حالی ک لباسش کثیف شده روی دانلود کلیک میک ...

تو هم با اینکه از ترس تا مرز سکته میری ولی دوست داری شب ببینی اونم تو تنهایی؟ 😂یا من مشکل دارم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیغ

خودم ترسیدم ببینمش😂💔

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
2728
تو هم با اینکه از ترس تا مرز سکته میری ولی دوست داری شب ببینی اونم تو تنهایی؟ 😂یا من مشکل دارم؟&nbs ...

وای دقیقااا

نگران نباش منم مشکل دارم تنها نیستی😞😂🚶🏻‍♀️

•🦋•   
2740
جنگیری امیلی رز بر گرفته از سرگذشت واقعی دختری به اسم آنه لیز میشل

اون خیلی ترسناکه جن گیر

شبه میرینم

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
ایت همون دلقکه بود ؟اصلا ترسناک نبود ولی کانجیورینگ ۲ خیلی ترسناکه 

قضیش چیه😂

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
2706