2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اطلاعات دارویی زنگ بزن گلم آدرس داروخانه ها رو میدن

تمام داروخونه های شهرمو گشتم نیست. داروخونه های اهوازم چندتا زنگیدم گفتن نگرد نیست. نمیدونم چیکار کنم 

2731
ازادش به دویست تومن نمیرسه ولی بیمه باشی صد تومن شایدم کمتر

ممنونم. به دکترت بگو این آمپول پیدا نمیشه شاید برات آمپول دیگه ای را جایگزین کنه منم چند سال پیش تو موقعیت الان تو گیر کرده بودم هر چی گشتم آمپول را پیدا نکردم و در کمال ناباوری همون ماه باردار شدم.

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
ممنونم. به دکترت بگو این آمپول پیدا نمیشه شاید برات آمپول دیگه ای را جایگزین کنه منم چند سال پیش تو ...

بچه اولم شش سالشه دومی رو میخوام گویا خدا قسمت نمیکنه. تنبلی تخمدان گرفتم فقطم انگار بااین امپول تخمک ازاد میشه. حق با توعه بسپارم بخدا شاید طبیعی عین بچه اول تونسم ازاد کنم. چشم اینماه که برم دکتر بهش میگم چاره ای کنه

بچه اولم شش سالشه دومی رو میخوام گویا خدا قسمت نمیکنه. تنبلی تخمدان گرفتم فقطم انگار بااین امپول تخم ...

ببین آمپول hmg هم همون کار را می‌کنه ،اگر واجبه که الان بزنی به دکترت یا به دکتر داروخانه بگو جایگزین کنند برات،منم تنبلی تخمدان داشتم

ببین آمپول hmg هم همون کار را می‌کنه ،اگر واجبه که الان بزنی به دکترت یا به دکتر داروخانه بگو جایگزی ...

خدا بچتو حفظ کنه عزیزم. چند روز پیش که نسخه رو داد و گیرم نیومد بهش گفتم .گفت پس فعلا طبیعی اقدام کن اگه پریود شدی بیا که دارو بدم. اخه تازه رفتم تحت نظر دکتر 

خدا بچتو حفظ کنه عزیزم. چند روز پیش که نسخه رو داد و گیرم نیومد بهش گفتم .گفت پس فعلا طبیعی اقدام کن ...

ممنونم،خدا بچه شما را هم حفظ کنه  

بچه اولم شش سالشه دومی رو میخوام گویا خدا قسمت نمیکنه. تنبلی تخمدان گرفتم فقطم انگار بااین امپول تخم ...

منم دخترم امسال میره اول

دخترمو همون ماه اول باردار شده بودم ولی الان بیشتر از یسال و نیمه برا دومی اقدامم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706