2752
2739
دکتر دختر من میگفت اگه خون داخل ادرارش باشه یعنی حساسیت به پروتئین گاوی داره باز هفته دیگه میخوام بب ...

اگه کسی میشناسی تگ کن اینجا دور هم باشیم شاید کسی راهکاری داشت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اسهال بود بچم و بدنش گفتم که قارچ زد پیش ده تا دکتر بردم تا اینکه دکتر دخترم فهمید اگه مشهدی  آ ...

سلام عزیزم

من مشهدم و دخترم آلرژی به پروتئین گاوی داره میشه لطفا اسم دکتری که گفتی رو بگی؟

ممنون میشم 

2740
سلام عزیزم من مشهدم و دخترم آلرژی به پروتئین گاوی داره میشه لطفا اسم دکتری که گفتی رو بگی؟ ممنون م ...

دکتر ناهید تفضلی مقدم بذار الان تلفنش رو بهت میدم عزیزم تو چهار چشمه است روبروی پیروزی ۳۴ جنب داروخونه دکتر مهران دکتر عالی هستش 

ممنون عزیزدلم خدا خیرت بده

فدات شم دکتر خوبیه نترس کم کم رعایت کن خب بعد از یک سال و نیمی به رعایت کردنت از خامه شروع کن یه ذره یه ذره تو شیر بدون لاکتوز که  میگیری براش گرم میکنی بزن اگه دیدی واکنش نشون نمیده روز اول یه ذره در حد سر قاشق مربا خوری کم کم هر روز بیشتر کن بده بهش بعد دیدی واکنش نشون نداد خامه بده بهش بعد دوغ قاشق به قاشق بعد ماست قاشق به قاشق ولی تا یک سال و نیمی باید صبر کنی من رفتم یک سال و نیم که شد دخترم دکتر احمد شاه فرهت گفت این کار کن تا دو ماه اینکار کردم خامه یواش یواش دادم دیدم دخترم واکنش نداره بهش شیر معمولی مثل خامه ذره ذره دادم دیدم نه دیگه خوب شده 

فدات شم دکتر خوبیه نترس کم کم رعایت کن خب بعد از یک سال و نیمی به رعایت کردنت از خامه شروع کن یه ذره ...

یه دنیااااا ممنون از راهنمایی ت عزیزم

واقعا نمیدونم چیکار کنم تا الان که فقط شیرمو میخورد کمتر غصه میخوردم الان شش ماهش شده نمیدونم چی بدم چی ندم 

از طرفی دلم میسوزه چیزی بهش ندم البته به جز لبنیات ها که کلا قیدشو زدم الان شک دارم یهش بادوم بدم و حریره بادوم درست کنم چون به بادوم زمینی شدیدا آلرژی داشت

به این خاطر دنبال یه دکتر متخصص آلرژی ام تا تست آلرژی بگیرن از دخترم و با خیال راحت مواد غذایی که فاقد آلرژی یه رو بهش بدم و کلا یه برنامه غذایی مختص دخترم و بچه های درگیر آلرژی ازش بگیرم

ممنونم عزیزم خدا نی نی تونو برات حفظ کنه و باعث افتخارت بشه انشاالله

البته من یه بار دخترمو پیش دکتر فرهت بردم گفت اول پنج ماهگی یه قاشق ماست بخور اگر واکنش نشون نداد ادامه بده و بیشترش کن اگر واکنش داد که فعلا هیجی اما حقیقتا چون دخترم هنوز اسهاله و گاهی هم توش نقطه های خون من جرات نکردم بخورم

حتی گفت تو فرنی شم از یه قاشق شیر شروع کنم اضافه کنم و چک کنم اما من هنوز تست نکردمو و با آب درست میکنم 

ببخشید چرا تا یک سال و نیم برای شما طول کشید؟

خیلی سختتتتته

دکترا میگن که تا یه سالگی نهایت اوکیه