2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فهمیه جان منم همین سوالو تو تاپیکم پرسیدم یکی گفت برم رویان تحقیقم که کردم خیلیا گفتن کاخ تو فلسطین خوبه یکی هم گفته بود بیمارستان آبان ولی منم درست نمیدونم کجا بهتره چون خودمم دو هفته دیگه باید برم برای عکس رنگی ایشالا که یه جای خوب پیدا میکنی.
خدا جون چه زود میگذره روزایی که آرزوهامو بهت میگفتم و ازت یه بچه میخواستم. این روزا زیاد شکرت میکنم بخاطرهدیه قشنگت شکرت. دخترم سه ماه دیگه دوسالش میشه. خدایا به همه منتظرا این هدیه رو بده93/6/16
عالیه شیوعی اخلاقش گنده خیلی گند سر مریضاش جیغ وهوار میکرد ..یه دکتر تو سونوگرافی سامان تو بلوار کشاورز هست ماهه خیلی با مریض خوب رفتار میکنه دکتر شهناز آقا فرج الله88968627. 88967654 داخل مجتمع تجاری سامان. جنب بیمارستان پارس
دو تاریخ زیبای زندگی ام 6 خرداد پارسینا و 20 فروردین پانیذ