2737
2739
عنوان

قد و وزن بچه های حدود ١٨ ماهتون چنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 87741 بازدید | 144 پست
دختر من 17ماهشه قد 83 وزن15

ماشا♡الله

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترش واقعا صبور و دانش زیادی داره تمام برنامه های غذا شو خودش میده و تمام ویتامینها که میده خارجی ه ...

میشه برنامه غذایی دکترتون رو برام بفرستین ،بابت هر لحظه اش واسه نی نی تون دعا میکنم😍😍😍😍😍😍

2731
منم میدم بهش باورتان نمیشه تمام دکترا دختر منو جواب کرده بودن فقط وقتی رفتم پیش دکتر ولایتی عین دیون ...

سلام

ببخشید دکتر چی گفت بهتون؟

دختر من ۸ ماهگی ۸/۵کیلو بود

تا الان که ۱۸ ماهش تموم شده همون ۸/۵😢😭

قدش هم ۷۷

البته آلرژی داره و رژیم غذایی شدید

خسته شدم از بس همه میگفتند چقدر لاغر و ریز😢

Eft
سلام ببخشید دکتر چی گفت بهتون؟ دختر من ۸ ماهگی ۸/۵کیلو بود تا الان که ۱۸ ماهش تموم شده همون ۸/۵😢 ...

دقیقا جریان شما مث من شده وختر رفلکس و عفونت ادراری داره  و الان ۱۸ ماهشه ۸ و خورده قد ۷۷

2738