2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلم نمبخاد یادم بیاد بدترین روزای زندگیم بود

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
چرا عزیزم الان چطورید خداروشکر

18 این ماه میشهـ دوازدهمین سالگرد ازدواجمون خداروشکر سه چهار سالی میشه رنگ ارامش و دیدم

ولی سختی های زیادی کشیدمـ الان با وجود 32سال سن تجربه های خانم 50 سال رو دارم 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

بدترین روزای زندگیم بود ،به اندازه همه عمرم تو اون یک سال اشک ریختم

💜