2737
2734
عنوان

شما حاضرین بخاطر خانواده همسرتون

306 بازدید | 30 پست

من موهام تا انتهای کمرمه گاهی وقتا البته همیشه نه بیشتر وقتا میبافم اما بعضی وقتام اتو میکشم ازاد میریزم دورم

یا اینکه شلوار بگ میپوشم و شومیز چون شلوارم پشت باسنم حسابییی ازاده و همسرم مشکلی نداره چون اگه بد بود قطعا نمیذاشت

ولی مادر شوهرم هیچوقت چیزی به من نگفته اما به دختر خودش میگه چرا موهات اینحوریه روسریت درس کن مانتو بلند بپوش

اما به من چیزی نگفته اما اینارو وقنی ک من تو جمعشون بودم به دختر خودش میگف

خب شما بودید حاضر بودید بخاطر خانواده همسر کاملا مطابق میل اونا لباس بپوشین و بگردین؟

اینم بگم همسرم مشکلی نداره

اینارم گفتم فک نکنید خیلی پوششم زنندس😂😐 ن بابا

خیلی معمولیم 

مثلا مادرشوهرم من میگه حتی وقتی موهاتو میبافی بذارش زیر لباس یعنی در این حددددددد

خب نظر شما چیه؟

مطابق میل خودتون پیش میرفتید یا اونا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودم

متدرشوهرم تو خیابون میگه شالتو سر کن میگم الان نمیتونم

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

بله من کاملا بیحجاب بودم ولی الان جلو محارم هم حجاب دارم،شوهرم کاری بهم نداره ولی پدرشوهر مادرشوهرم اینجوری دوست دارن.وظیفمه و رعایت میکنم

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز

دوس دارم خودم باشم نقش بازی نکنم

لطفا دعا کن عشقم خوب بشه اجرت با امام حسین❤💕راه خیلی سختی در پیش دارم باید درسم تموم بشه عشقم کار بهتری پیدا کنه تا بیاد و منو ببره نگهداره🥺🐈اولین قرار رژ نداشتم خودکار صورتی مالیدم به لبم وقتی دید خودکار همون لحظه رفت برام رژ خرید 💄رفتیم کافه گردنبند که اسمم بود انداخت گردنم ☕نشستم کنارش دستمو محکم گرفت انگار هیچ غم و غصه ای نداشتم همه رو یادم رفت 🤝 
2738

مطابق دینم و عقایدم پیش میرفتم

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..

عزیزم ظاهری رعایت کن که بعضیا با همینا جوری خر میکنن خانواده ی شوهرو که صد تا کار خانواده ی شوهر براشون میکنن و پشتشن

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2706