2737
2739

راستش من یه دبیر فارسی دارم که یه روز میاد یک روز نه خودش هفته پیس گفت که بهت قول نشدم که دیگه مرتب میام ..

من فقط یکم چشم غره کردم خداحافظی هم کرد جوابشو ندادم ! (خیلی عصبی بودم فقط ساکت موندم)

اتفاقا اون روز هم یک امتحان سخت داشتم که نخونده بودم به دبیر شیمی ام گفتم که اگه اجازه بدید هفته بعد بگیرید بهم گفت که نه ! این کلاس منه ! پس من هروقت میگم اون میشه ،منم از لجم نخوندم بعد بهم گفت که چرا نخوندی گفتم که ذهن خودمه پس هروقت میخوام میخونم ‌... بخاطر این حرفم ۳ روزه نمیاد قهره مثلا باهام 😑😐

دیروز مشاورم اومد گفت که دبیر هات خیلی ازت گلایه میکنن من ساکت موندم حتی وقتی جوابشو میدادم به زمین نگاه میکردم ...

بعد بهم گفت که نمیدونم چت شده که لج میکنی ! و انگار از ما بدت میاد ..

بابام گفت که اکه اجازه بدید یکم از کلاس ها فاصله بگیره چون پرخاشگر شده و دبیر ها براش تکراری شده بخاطر اونه و بنظرم مایا (خودمم) چیزی به دبیر ها نگفته !

اونم گفت که بعدا خصوصی باهاتون صحبت میکنم ..

الان من واقعا موندم بجای اینکه اونا منو ملاحظه کنن ،من اونارو میکنم ...

خب من کنکوری ام خیلی چیز عجیب نیست که من پرخاشگر و پر استرسی باشم ! 

الان من از درسام بخاطر اینکه به ورشون خورده عقبم چیکار کنم مثلا؟

خیانت =هرزگی

بنظرم نازت زیاده

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ؟

بله عزیزم. پسفردا توزندگی هزاران مشکل و چالش هست. اون وقت کم میاری. حساس نباش

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀