2733
2739
عنوان

یعنی من الان با خودم چی کار کنم😬😤 دوست دارم بکشم خودمو 😭 ای وای

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما پسرا خندیدن ن😂

نه ولی خب بد نگاه کردن🥲 ای وای 

من خیلی بدون ماسک صورتم بده دماغ داغون 

نیمرخم که نگمممم بعد این سوتی ها ام میدم دیگه نوبره 

چی کار کنم بنظرت؟

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید
🥺🥺🥺🥺 من نمیتونم  حس میکنم هر کی منو میبینی یاد اون سوتی هام می افته

چرا همچین فکر می‌کنی 

اصلا فکرم بکنن مگه میتونی ذهنشونو پاک کنی 

بیخیال تروخدا مردم کی باشن که به خاطرشون اعصابت بهم خورده 

منم کلیبیی سوتی دادم جلو همه در حد افتضاح 

ولی به درک 

ازین به بعدشو سعی میکنم بهتر باشم 

2728
فدای سرتون...نوجوانی همینطوریه

چرا فقط برای من اینجوریه 😓🥲 

مشکلم چیه که هیچ دوستی ندارم تنهام 

اهههههه😔

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید
چرا همچین فکر می‌کنی  اصلا فکرم بکنن مگه میتونی ذهنشونو پاک کنی  بیخیال تروخدا مردم کی ب ...

من الان از این به بعد چی کار کنم؟ 

که انقد سوتی ندم

چرا فقط برای من اینجوریه 😓🥲  مشکلم چیه که هیچ دوستی ندارم تنهام  اهههههه😔

من الان ۲۶ سالمه و تنهام...چیه مگه...خودتو با درس سرگرم کن...هدفت مهم تره....دوست قراره چه کاری برات انجام بده که خودت در انجام دادنش ناتوانی؟

2738
چادر میپوشی بعد میگی پسر بود تو کلاسمون؟؟😐اولا که اگه چادری ای نبایدی برات مهم باشه پسری که با ایما ...

نه عزیزم منظورمو بد متوجه شدی میگم اگه هم جنس های خودم بودن بازم بد نبود 

آخه دست میندازن آدمو  خجالت کشیدم همین 

دیگه از رک بودن هم گذشتی 😂 یعنی سعی میکنم بهم بر نخوره 

اما خب چه ربطی به چادرم داره 

من دارم سوتی که دادم رو میگم🥲😓

من الان از این به بعد چی کار کنم؟  که انقد سوتی ندم

با خودت مهربون باش تو فقطط خودتو داری ،هممون اینجوریم 

مهم خودتی 

مگه کسیم هست که اشتباه نکرده باشه تو زندگیش 

خدارو شکر که اشتباه های بزرگ تر نکردی نه اینکه به خاطر چندتا پسر و سوتی دادن خودتو ناراحت کنی 

نه ولی خب بد نگاه کردن🥲 ای وای  من خیلی بدون ماسک صورتم بده دماغ داغون  نیمرخم که نگممم ...

وقتی برات نگاه و طرز فکر مردم مهم نباشه وقتیه که اعتماد بنفست میاد بالا خودتم گفتی دوست داری اعتماد بنفست بیاد بالا اینارو کی بهت گفته صورتت بده دماغ داغون؟😐والا بنظرم اگ نظرمو قبول داشته باشی اینه ک سعی کن مردمو حتی نبینی چه برسه بخوای نظر طرز فکر و نگاهشون برات مهم باشه این بهترین کاریه ک میتونی بکنی

با خودت مهربون باش تو فقطط خودتو داری ،همون اینجوریم  مهم خودتی  مگه کسیم هست که اشتباه ...

آقا این کلمه پسر رو ول کنید😂 هزار تا آدم دیگه هم بود من مثال زدم 

وای خب خیلی خجالت میکشم 

نمی‌دونم بقیه توی ذهنشون درمورد من چی فک میکنن 

باش عزیزم سعی میکنم  

چرا فقط برای من اینجوریه 😓🥲  مشکلم چیه که هیچ دوستی ندارم تنهام  اهههههه😔

عزیزم همین الان برو اینستا و پیج آقای شریفی رو فالو کن پیج آقای آزمندیان 

و پیج آقای عباسمنش 

برای حوشاتم برو طب سنتی احتمالا کبد چرب داری 

و اینکه برای جاشونم خاستی بگو یه ماسک معرفی کنم برات معجزه میکنه خودم استفاده کردم جای جوشام‌رفت منم کبد چرب داشتم صورتم پر جوش بود رفتم طب سنتی دارو داد خوب شدم .براجاشونم‌این ماسکو داد زدم خیلی خیلی خوشگلتر شدم😂😍

بعد رفتنت دلت آرام میماند ایا ؟🙂
من الان از این به بعد چی کار کنم؟  که انقد سوتی ندم

خب مگه سوتی بدی مشکلش چیه😐اگه خیلییی برات مهمه دوسال بعد اونا تورو با بهترین شدن تو هدفت بشناسن ن با سوتی ک دادی تو کلاس

2706