2733
2739
خدا بهشون سلامتی بدی وقتی امید داری به آینده انگار توانتم بیشتره ما انگار داریم یه راهی میریم به س ...

درسته ولی مادرتون هست و بعد پشیمون میشی میدونم کارخیلی سختی هست و شعار نمیدم اگه میتونید پرستار بگیرید 

من پدرشوهرم فلج شده دوساله وقتی دسشویی داره رودویلچر میشونند و زیرش ظرف مخصوص میزارن تا دسشویی کنه 

گناه من سادگی بود .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهشون سلامتی بدی وقتی امید داری به آینده انگار توانتم بیشتره ما انگار داریم یه راهی میریم به س ...

مامانم پارسال کمرش عمل کرد 3ماهه کنارش بودم بچه دو ساله هم داشتم همه کاری هم باید میکردم هنو هم درست خوب نشده ولی هفته دو روز میرم هر کاری داره میکنم دلم میسوزه غصه بابا و مامانم میخورم بابامم سکته کرده خیلی بدنش بی جون شده

2731

مادربزرگم کرونا گرفت با وجودی که خودم بیماری زمینه ای دارم و اون زمان نیمه فلج بودم سه هفته خودم و همسرم کاراشو کردیم همه منتظر بودن بعدش خودم  بیمارستانی بشم ولی خدا خواست و همه تستام منفی بود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بعضی وقتها کم میارم واقعا ولی یاد حرف دکتر میفتم که میگفت مامامتون زیاد مهمونتون نیست میترسم بعدا خ ...

آخی عزیزم خدا قوت انشالله عوضش رو بگیری عاقبت به خیر بشی حق داری واقعا خیلییییی سخته

مامانم پارسال کمرش عمل کرد 3ماهه کنارش بودم بچه دو ساله هم داشتم همه کاری هم باید میکردم هنو هم درست ...

عزیزم

خدا ان شالله بهشون سلامتی بده و به شما خیر بده

2738
میترسم بهش اصرار کنم و اذیتش کنم و بعدا پشیمون شدم به بو خیلی حساسه و وقتی پوشکه حالش خیلی بد میشه ...

خدا ان شا الله سلامتی بده خستگیتون در بره 

هر کاری میتونی بکن 

برای بچه های خودت پرستار بگیر 

بعد خیلی وقتها رو تخت یا تو راه میریزه و همه جارو آب میکشیم.  بابام خونه باغ داره و اکثرا ا ...

عزیزم مادرتون سرطان دارن با پزشک درباره درمان با تغذیه صحبت کنید ک طبق یک رژیم خاص درمان میشن یا رو ب بهبود میرن خیلیا درمان شدن 

نه نتونستیم پیدا کنیم همین الانم به روزهایی آزادیم مثلا خالم میاد و با بابام و خواهرم هستن و من می ...

درک میکنم . هنوز نتونسته شرایط خودشو بپذیره . به نظرم همه افرادی که کمک هستن یه برنامه منظم بریزید مثل برنامه کاری اینجوری برای روزای هفته تون میتونید برنامه ریزی کنید . در مورد اون ماجرای بستن ایزی لایف و این چیزا هم به مرور شاید بتونید راضیش کنید وقتی ببینه توان بلند و کوتاه کردنشونو ندارید . خیلی سخته خدا واقعا بهتون کمک کنه 😔

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
مادربزرگم کرونا گرفت با وجودی که خودم بیماری زمینه ای دارم و اون زمان نیمه فلج بودم سه هفته خودم و ه ...

خداروشکر

ولقعا همینطوره و خدا خودش توان میده

خواهر منم دوبار عمل قلب باز کرده و دریچه مصنوعی داره 

مبگه شوهرم میگه مامانتو برندار   برای قلب ضرره 

ولی خوب چاره ای نداره

عزیزم ان شاالله خدا بهتون سلامتی و شادی بده و مادرتون شفا پیدا کنن یه خانم قوی‌هیکل بگردین پیدا کنی ...

آخه همین پیدا کردن کسی سخته

یه نفرو آوردیم ولی تهش باز بار رو دوش خودمون بود

2706