2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه افسانه خوندم‌ که میگف وقتی دو نفر همدیگرو تو خواب میبینن یعنی روحاشون باهم‌ملاقات کردن💔

من حتی شک دارم اون بمن یه درصد هم فکر کنه چه برسه به اینکه روحش روح منو ملاقات کنه

2738
آره فکر میکنم دست خودم نیست 

تا تو واقعیت از ذهن پاک نشه همینه عزیزم منم بعد این که دوست پسرم جدا شدم تا یکسال مدام هرشب خواب میدیدم بعد ازدواجم اصلا دیگه فکرم رفت سمت زندگیم یکبار هم ندیدم دیگه الان با تاپیک شما یاد اون موقع خودم افتادم

من حتی شک دارم اون بمن یه درصد هم فکر کنه چه برسه به اینکه روحش روح منو ملاقات کنه

تو از کجا میدونی تو‌که از دلش خبر نداری

خود من الان با کسیم که ۵ سال پیش ولش کردم ولی اون‌هنوز عاشقم‌بود و الان قوی تر و خوشحال تر  از قبل باهمیم

به آینده هنوز امید دارم💜
تو از کجا میدونی تو‌که از دلش خبر نداری خود من الان با کسیم که ۵ سال پیش ولش کردم ولی اون‌هنوز عاشق ...

عزیزم همون موقع هم منو دوست نداشت 

من عاشق ووابسته بودم 

خیلی هنرکردم با اون همه وابستگی خودم خودمو کنارکشیدم

اخه چطوری پاکش کنم ازش متنفر نیستم 

منم متنفر نبودم ولی کارای بدشو برای خودم کم کم پر رنگ کردم اینکه ترسو بود بچه ننه بود به حرف خانوادش بود برام نجنگید و هزارتا چیز دیگه کم کم سرد شدم بعدم که دیگه رفتم سرخونه زندگیم اصلا یک ثانیه هم پشیمون نشدم از جدایی پس مطمئن باش چند ماه دیگه به این حالت میخندی من ۵ سال شبانه روز باهم دانشگاه و سرکار و بیرون بودیم ولی الان فقط برام یه خاطره خیلی محو مونده زمان خیلی چیز جالبیه برات کم رنگ میکنه همه چی رو .

2706