2733
2734

بنظرتون برم؟

حدود ۳۰ تا ۵۰ نفر مهمون 

پذیراییمم فقط کیک و شربت 

یا 

نگه دارم بمالم به زخم دیگم

تعداد رای : 21
نظرسنجی
سالگرد بگیر سالی یع دفعس دیه
6
28%
نه بابا یبار عروس شدی بسع دیه به درد دیگت بزن
15
71%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کیک بگیر با شوهرت بشینید دور هم کیک بخورید یه سرخاب سفیدابم خودت بمال به صورتت تموم بشه بره پی کارش😪😂

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
2728

باورتون میشه من اصلا اهل این پولا نیستم حیفم میاد 

همون عروسیمم ساده گرفتم برا تالار بعد باع و فیلم   عکاسیمو ترکوندم نون اینا برا خودم مینونه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

منم 18 همین ماه12 سالگرد ازدواجمون 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2738
نظرت رو جشنه چیه  ارایشگاه برم و لباس عروس بپوشم و اتلیه اینا  یا بیخیال شم

جشن نظرم منفیه 

ببخشیدا یبار عروسی گرفتی حالا دوباره آییی ملت بیایید سالگرد بگیریم ارایشگاه بری و همه را جمع کنی فقط کیک و ابمیوه🙁

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

اووووه چ خبر این همه

به نظرم بگیر ک شوهرت همیشه بدونه روز مهمی ولی... 

ی جشن خصوصی دو نفر.... خونه رو عاشقانه تزیین کن ی کیک مینی بگیر 

حالا یا باهم همه کارا کنید ک خیلی باحال میشه یا سوپرایز 

اینطوری هم کم خرج تر هم رمانتیک تر

یاد آوری خاطرات خوشی ک تو تمام این سال داشتید فراموش نشه❤❤❤

من ارایشگاه رفتم لباس پوشیدم با بچه ها رفتیم اتلیه کیک هم بردم . ولی حوصله مهمونی نداشتم . به نظرم هر جور دلت میخواد انجامش بده . من خودم خیلی دوست داشتم یه بار این کارو انجام بدم مدتها کم کم پولشو جمع کردم

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706