2737
2739

۷ ماهه باهمیم .اولا تموم اخلاقم دید.دید بادوستام میرم بیرون .دید اهل نماز نیستم اصلا ی صلواتم نمیفرستم.دید قلیون میکشم .شروع کرد کم کم گفت قلیون نکش.فلان اهنگ گوش نده .فلان حرف نزن .نماز بخون .گفتم دوسش دارم بدمم نمیخواد گفتم باشه .دوباره حالا میگه بدون من جایی نرو.روانیم کرده .دیروز خواستم با دوستام بعد چندماه برم بیدون میگه حق نداری بری اگه هم بری با خودم میری نیم ساعته برمیگردیم یا بینتون حتما پسر هست و فلان.کلی دعوا کردیم اخرم رفتم وایسادع همونجا منتظرم تا من برگردم .امروز گفت میرم استخر شبم میرم فوتبال تمرین کنم.دیدم کار داره منم حوصلم سرمیره گفتم منم هوا خنک شه میرم پیاده روی .میگه نه نرو مزاحمت میشن من دلم اروم نیس.گفتم خسته شدم ازادی فقط برا توئه؟اختیار زندگیم ت رفتارام و همه چی شدع دست تو؟دیگه ی پیاده روی نمیتونم برم.دراومده میگه از دوس داشتن زیادمه اگه دارم اذیتت میکنم باشه سعی میکنم کمتر دوست داشته باشم دیگه .باش قهر کردم حالا میگه ۷ بیا کار واجب باهات دارم.از ی طرف وابستشم و دوسش دارم و خوبی های دیگه هم داره البته از ی طرف واقعا دارم اذیت میشم چیکار کنم اخه😒

نامزد ...دوست پسر ...شوهر...چیه طرف ؟؟؟

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستیم

Ok.هرنظری میخواستم بگم میبینم نیازی نیست.روزت بخیر 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...