2733
2739
مشهد ولی از سایتش خریدم . برام فرستاد . توی گوگل بزن حرز امام جواد خواستنی . خواستنی اسم سایتش هست ب ...

عزبز چجوری استفادع کردین گردن بند یا بازو بند؟؟

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آره شمارشو بفرست 

09058289268

بفرمایید 

از ایتا یا تلگرام بهشون پیام بدید 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

من قدیما یه کانالی خریدم نمازشم خودم خوندم خوب بود بد نبود یروز رفتم بازش کردم دیدم نصف و نیمه نوشته بود بعد خودم برداشتم اون حرز کوتاه نوشتم بستم بازوم یسالی بود ختم عاشورا هم داشتم ذکرهای دیگم میگفتم خیلی حس اعتماد بنفس بهم میداد... بعدها درش اوردم خودمو سپردم به خدا

ولی منکر نمیشم که به هر دلیلی یمدت داشتمش و اون روزا حالم خوب بود

نمازش خیلی ارامش بخشه...بعضی سایت های دینی گفتن با  اینکه سند روایتش دقیق  نیست ولی مجربه

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
دوستان نمازشو اگه نخونیم اشکال نداره؟

باید بخونید وقتی نماز رو می خونید اون حرز دیگه ویژه شما میشه

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

بچه ها من شوهرم کارش سخت و پرخطره.  گرفته برا خودش

. شما حتما نمازشو خوندین‌؟ آخه شوهرم میگ از پس نمازش اگ برمیای تا براتو هم بگیرم

دعا کن امسال حاجت روا شم مادر بشم🥺❤🤰🏻و انشاءلله خدا منو لایق فرزندان سالم و صالح بدونه🤱🏻تو نی نی سایت لایک مثل بووووق ماشین به معنا های مختلفه 😂
بچه ها من شوهرم کارش سخت و پرخطره.  گرفته برا خودش  . شما حتما نمازشو خوندین‌؟ آخه شوهرم ...

مگه نمازش سخته ؟

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2706