2733
2739
عنوان

بچه های سندرم داون 🥺😍🥲

191 بازدید | 4 پست

من تا حالا باهاشون ارتباط نزدیک نداشتم کسی اینجا باهاشون ارتباط داشته ؟ 

چنتا سوال داشتم 

اول اینکه چطور میشه که فرزند با این اختلال ب دتیا میاد 

بعد مشکلشون چیه واقعا ؟ من امروز تو اینستا یکیشونو دیدم اصلااا عالی میرقصید محترم با ادب نوجوونم بود 

یه بخشی از کروموزوم ۲۱ به حای دو نسخه سه نسخه داره معمولا جدا نشدن در یکی از فازهای تولید سلول های ح ...

دلیلی داره ؟ ینی مشکل از پدر و مادره ؟ بعد تو سونو و اینا اگه سندرم داون باشه بعضیا تصمیم میگیرن سقط کنن ؟ اجازه دارن ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلی داره ؟ ینی مشکل از پدر و مادره ؟ بعد تو سونو و اینا اگه سندرم داون باشه بعضیا تصمیم میگیرن سقط ...

قبل از ۱۶-۱۸ هفته اجازه دارن

اکثرش اکتسابیه ولی موارد ژنتیکی ش هم هست که کلا گامت های فرد مشکل داره

2728
دلیلی داره ؟ ینی مشکل از پدر و مادره ؟ بعد تو سونو و اینا اگه سندرم داون باشه بعضیا تصمیم میگیرن سقط ...

جواب سوال اولت میخواستم بدم که دادن به کروموزوم هم ربط داره . 

بالا بودن سن مادر عوامل محیطی اشعه ها و نوشیدنی های الکلی و .... اینا همه نقش داره 

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌