2733
2739

دوستان اگه یه نفر بخواد ایمانش قوی کنه و سمت گناه نره چیکار باید بکنه 

اینکه دیگه لباسای خوب بپوشه با حجاب 

اگر اینجوری بشه کسی پشتش حرف درمیاره ک چرا یهو چادری شد؟ 

من بعضی وقتا  اما این روزا اکثرا چادر میپوشم این پوشش خیلی دوست دارم اما خیلی جاها میخوام که برم وقتی چادر میپوشم مامانم میگه دو دیقه میری میایی چادر چرا سر میکنی وقتی هم سرنکنم میگه حجابی بهت میاد   بعضی وقتا ب قول معروف شیطون میره تو جلدم انگار دیگه همون آدم چادری نیستم 

اینم بگما خیلی رو نمازم نمیتونم ثابت باشم مثلا یکی دو روز میخونم بعدش یا یادم میره یا تنبلی میکنم 

توروخدا اگر روشی دارید کمکم کنین 

و اینکه یه روشی باشه ک آدم مغزشون شست و شو بده و مغزش سمت فکرایی ک گناهه نره 

دختر بودن گناهه محضه🙂💔

عزیزم 

حرف همیشه هست همیشه ولی بهشون توجه نکن

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط تنها چیزی که میدونم و مطمئنم اینه که کاری به حرف کسی نداشته باش

وقتی میدونی حجاب و چادر رو خدا دستور داده و باید اطاعت کنی اطاعت کن 

چیزی که خدا دوس داره رو انجام بده کاری به حرف کسی نداشته باش .همیشه راهی که درست باشه ۱۰۰۰تا مخالف داره 

✍ آمین شود هر آنچه میپنداری ... 💫
عزیزم  حرف همیشه هست همیشه ولی بهشون توجه نکن

خوب شما محجبه میشین تا توجه خدا رو به دست بیارین طبیعیه که بعضی چیزارو از دست بدین

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:
2738

اول از همه ک باید نظر مردم برات مهم نباشه و رضایت خدا رو در نظر بگیری .. همیشه هم باید با نفست مقابله کنی .. سعی کن نوشته یا کلیپ های مذهبی ببینی و تو خلوتت حتی اگه سر نماز نبودی با خدا حرف بزنی و ازش هم بخوای کمکت کنه اینجوری لذت حرف زدن با خدا میره تو قلبت و عاشقش میشی .. احکام درست زیاد بخون .. هروقت تونستی چ وقتی داری تو خونه کاری انجام میدی یا دراز کشیدی صلوات بده 

سلام من خودم طلبه هستم عزیزم بیا خصوصی تا راهنمایت کنم

مگه زن هم طلبه میشه؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2706