2737
2739
عنوان

یه کار رد کنید بیام کسایی که رفتید سر کار منم می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 48 پست
منم با دوبچه درس خوندم شش ماه برای آزمون استخدامی  یه بچه ام کلاس اول بود انلاین یکیش هم یه سا ...

به نظرتون واسه وکالت بخونم یا ازمون استخدامی

حدودا میدونید که ازمون برگذار میشه؟

منابعی که حوندین رو میشه به من هم‌معرفی کنید🙏

فکر میکردم نمیشه ناامید شده بودم

منم دوتا شیر به شیر دارم 

به نظرتون واسه والت بخونم یا ازمون استخدامی حدودا میدونید که ازمون برگذار میشه؟ منابعی که حوندین ر ...

ببین ذوق کدوم کار و داری اشتیاق پشتکار میاره

معلوم نیست که هرموقع دلشون بخواد سازمانا جدا جدا ازمون میذارن یه ازمونم سنجش میذاره که تازه ثبت نام و ازمون گرفته میره سال بعد اما بانکا و سازمانا جدا از سنجشم میذارن منابعمم برا بانک خب با رشته من فرق داره تا رشته شما اما سایت ای استخدام خیلی کمک میکنه نظرات هم شغل و رشته خودتون و بخونین کمک کننده است . مثلا سرچ کنین ازمون وکالت ای استخدام یا استخدام بانک رشته حقوق ای استخدام یا .... و نظرات و قسمت منابع و بخونین 

تلاش کنین موفق میشین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ذوق کدوم کار و داری اشتیاق پشتکار میاره معلوم نیست که هرموقع دلشون بخواد سازمانا جدا جدا ازمون ...

وکالت و بانک رو دوست دارم

شما همه منابع رو صد زدین تا قبول شدین؟

چون من با کامپیوتر و ریاضی زیاد راحت نیستمآی استخدام از نت سرچ کنم اگر ازمونی باشه اطلاعیه میزاره؟

ببین ذوق کدوم کار و داری اشتیاق پشتکار میاره معلوم نیست که هرموقع دلشون بخواد سازمانا جدا جدا ازمون ...

وقتتون رو زیاد نمیگیرم 

چند ساعت مطالعه داشتید روزانه

چیکار کردین‌که وسط راه بیخیال نشدید و ثابت قدم‌موندین واسه مطالعه 

بارها خواستم‌بخونم اما بعد از چند وقت دلسرد میشم

2728

اهنگ انگیزشی گوش بده

از نرم افزارایی که ساعت مطالعه میشمرن و ترغیب میکنن به مطالعه استفاده کن 

برنامه ریزی کن

وقتی داری جا میزنی به اینکه اگه قبول شی چی میشه فک کن

هرشب از ده و یازده شب تا ۳ و ۴ صبح خوندم بدون یک شب خوابیدن

نه همه رو که نمیشه صد زد من درصد سنجشم ۵۷ بود یعنی نمره کلی که هم از عمومی هم تخصصی گرفته بودم بعضیا رو بهتر بعضیا رو کمتر زدم در نهایت ۵۷ شدم و جز نمرات خوب بودم تو شهر خودم اول بود و کل کشور جز برتر ها اما بازم بستگی به شهر و سال و نفرات رقیبت داره کسی با ۳۰ قبول میشد کسی با ۵۰ کسی هم با بیست درصد بسته به شهرت و شانست و نفرات شرکت کننده اون سال 

تلاش کنین موفق میشین  
اهنگ انگیزشی گوش بده از نرم افزارایی که ساعت مطالعه میشمرن و ترغیب میکنن به مطالعه استفاده کن  ...

ممنون میشه مثلا ریاضی و کامپیوتر رو وقتی واسش نزارم‌یا در حد خیلی کم بخونم؟

اهنگ انگیزشی گوش بده از نرم افزارایی که ساعت مطالعه میشمرن و ترغیب میکنن به مطالعه استفاده کن  ...

شما حفظ میکردین مطالب رو یا مفهومی میخوندین

چند دور کتاب ها رو خوندین؟

نت برداری هم داشتید؟

برنامه ریزی یعنی تایم مطالعه رو روی کاغد بنویسم‌و طبق اون بخونم درسته؟

2738

کامپیوتر ساده است بخون ریاضی هم حداقل ساده ها رو بخون تو کل ازمون مثلا یه درس و میشه سفید گذاشت اما فک نکنم دوسه درس سفید و راحت بشه جبران کرد برا عمومی ها همون ای استخدام جزوه داره که درس میده بعدشم تست سالای قبل که به نظرم خوب بود

تلاش کنین موفق میشین  
2706