2733
2739
عنوان

شمام از عروسی رفتن بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره هر موقع عروس شدم خوشم میاد چون کسی نمیگه ایشالا قسمت تو 😒😒

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
من عاشق عروسیم/:

دقیقا

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2738

نه از شادی و عروسی خیلی استقبال میکنم 

مخصوصا عروسی هایی که مثل عصا قورت داده ها نشینن 

همه اون وسط قر بدن 

تازه خوراکی هم میخوریم .پرتغال دان دان میدن 😌😁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بشدت بدم میاد خدارو شکر از سال98تاحالا خودمو معاف کردم از عروسی وختم رفتن 

بدشون اومده وگلایه کردن منم گفتم ایشالله عروسی بچم نیاید جبران شه 

اونایی هم که ختمشون نرفتم ،بهشون گفتم چیزی که عوض داره گلایه نداره ،هروقت مردم ختمم نیاید😐

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)

بعضیا هستن که کلا هر جا برن دلشون یجوری میشه میخوان برگردن خونه اینا تنهان میخوان ازدواج کنن ولی نمیشه این منم😂 

مثلا اگه قرار باشه بهترین لباسا و آرایشگاه بری هم ذوق داری وگرنه نداری

اینکه عروسیه کی هم باشه و مهمونا کی باشن طرف مادری پدری هم باشه مهمه

خدایا شکرت🤲
2706