2737
2734

خواهر های گلم دو تا سوال داشتم 

۱-عمل پانکچر درد دارد؟

۲-برای انتقال جنین بازم آمپول باید زد یا دیگه فقط انتقال میدن فقط؟

عمل تخمک کشی درد نداشت.برا انتقال جنین هم قبلش باید کلی آمپول استفاده کنی تا روز انتقال

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اون روزی که جنین انتقال میدن بازم باید آمپول بزنم یا نه؟فقط شیاف هست؟

از روز انتقال به بعد شیاف 

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی
2731
خوشبحالت من ک بعد انتقال تا ۱۴روز روزی ۲تا پرژسترون

منم دوتا شیاف پروژسترون استفاده میکنم اما آمپول نداد قبلش آمپول بود

منم دوتا شیاف پروژسترون استفاده میکنم اما آمپول نداد قبلش آمپول بود

ن من دوتا امپول روزی میزدم..۳۰تا زدم سوراخ شدم و کبووود...واقعا میشه شیاف؟ شما مثبت شدی؟..من از ترس امپولای بعد انتقال دیگ نرفتم بعد منفی شدن

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738
ن من دوتا امپول روزی میزدم..۳۰تا زدم سوراخ شدم و کبووود...واقعا میشه شیاف؟ شما مثبت شدی؟..من از ترس ...

عزیزم من پنج شنبه هفته پیش انتقال دادم و دیروز و امروز دوتا لیبی چک گذاشتم مثبت بود می‌دونم زوده ولی طاقت نداشتم ونمیدونم کاذب بودن یا نه

عزیزم من پنج شنبه هفته پیش انتقال دادم و دیروز و امروز دوتا لیبی چک گذاشتم مثبت بود می‌دونم زوده ولی ...

شما استراحت داشتی؟

عزیزم من پنج شنبه هفته پیش انتقال دادم و دیروز و امروز دوتا لیبی چک گذاشتم مثبت بود می‌دونم زوده ولی ...

ایشالا ک مثبته ولی میگن زودتر نزنین چون ممکنه اثرات امپول باشه...استراحت نسبی دیگ ن مطلق...کارای سبک رو میکردم اشپزی اینا..ولی پیاده روی و پله و..نمیرفتم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

من که مجبورم همه کاری انجام بدم توکل بخدا انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه

یعنی اون روزی که جنین انتقال میدن بازم باید آمپول بزنم یا نه؟فقط شیاف هست؟

پانکچر خیلی راحت بود واسه من..از روز پانکچر تا روزی که آزمایش دادم آمپول پروژسترون میزدم که خیلی درد داشتن هنوز جاشون سفته و درد میکنه

خدای مهربونم مراقب تو دلیم باش👼سالم برسونش پیشمون😍😍😍
2706