2733
2739
عنوان

پسر هستم به نظرتون چ موقع باید ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6583 بازدید | 392 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شخص خاصی رو در نظر داری اگه داری میدونی رسم و رسوم جهیزیه اونا چیه برای وام ازدواج از الان ب فکر ض ...

نه شخص خاصیو مد نظر ندارم ، نمیدونم چی پرسیدید خیلی شلوغه ، ماشین ندارم ، در امد دارم ، مستقلم کاملا

اگه خاله زنک هستید هرگزززز

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2738

میدونی علاوه برهمه این چیزایه چیزمهم ترهست که بایدبهش توجه کنی

اینکه اصلاچرامی خوای ازدواج کنی

هروقت تونستی یه دلیل قانع کننده برای این سوال پیداکنی اون وقت بقیه چیزا روهم بهشون فکرکن

اگه این سوال روازخودت پرسیدی وتهش به این جواب رسیدی که خب چون همه ازدواج میکنن یاچون می خوام به ارامش برسم و... ازین دلایل اوردی بدون هنوز نبایدازدواج کنی چون دلیل درستی براش نداری

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰
۱ ساعت پیش عضو شدی حالا برس 

نمیدونم واقعا نمی‌فهمم.. اینجا ارث پدر کسی نیس. نی نی یار گفت میتونن آقایون با رعایت قوانین سایت باشن. 

حالا من کار ندارم ک ایشون آقان یا خانم

کلی هم میگم.. چرا آخه کسی ک تازه عضو میشه یه تاپیک میزنه همه همینو میگن ک واستا برسی.. و فلان

دعا کن امسال حاجت روا شم مادر بشم🥺❤🤰🏻و انشاءلله خدا منو لایق فرزندان سالم و صالح بدونه🤱🏻تو نی نی سایت لایک مثل بووووق ماشین به معنا های مختلفه 😂

بیکاری واقعا میخوای زن بگیری ☹

والا بخدا 😒

مجردی هم خانم هم اقا بهشته بهشششششت

چیه ازدواج هیییچ به جز دردسر 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706