2733
2739
عنوان

زدم بیرون از خونه کجا برم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17675 بازدید | 522 پست
این جای کتکای مامانمه  از من یه روانیه دیوونه ساخته💔

😞

چند سالته؟

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پاهامه  جاهای دیگمم هست  از بچگی همین بوده  باید ببینی ک به چه روزی افتادم از غصه ...

😔😔تواین تاپیک دلم شکست ؛ لطفا چله زیارت عاشورا رو شروع کن ساید امام حسین نجاتت داد 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
2738
اگه برم خونه مامان بزرگم بهش میگه  اینم زنگ میزنه ۱۱۰  بابای بابام روانیه میدنم دست اون ...

برگرد خونتون 

۱۱۰ هم زنگ بزنه کاری نمیکنه که ۱۱۰ 

هرجور شده برگرد و اشتباه نکن

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
اخه به ۱۱۰ چی میخواد بگه؟  به ضرر خودشه چون کتکت زده و جای کبودی ام که معلومه اونجا خونه توام ...

باورت میشه یک ماهه تو اتاق بودم فقط واسه ناهارو شام میومدم بیرون؟؟ تا میامم فحش میده 

خستم :))

نمیخواستم ناراحتت کنم ببخشید🥺🫂💕  چشم🥺

حتما یادم میمونی هم تو هم اسی ❤😔 امام حسین نجاتتون بده

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
2706