2737
2734
عنوان

چرا انقد همه از شوهرشون مینالن

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 200 پست
اولش خنگول هم خودتی  دومش جدی گفتی که مردا از هم جوابی فراری میشن؟ یعنی ما زنا هرچی شما مردا ...

اره زبون خوبه ولی نه اینک هر دقیقه ی جواب تو استین داشته باشی مگ با مجرم سروکار داری 

حاضر و جوابی یعنی دختر پرحرف ک هیچکس خوشش نمیاد 

من الان خودم حالم ازت بهم خورد خنگول جان

اره زبون خوبه ولی نه اینک هر دقیقه ی جواب تو استین داشته باشی مگ با مجرم سروکار داری  حاضر و ج ...

تو دقیقه نمیشه باهاتون مثل ادم حرف زد زود دور برمیدارید

نکه من ازت خوشم‌میاد 

اصلا خوب میکنم جواب دارم 

حالا گمشو

میشه برام یه صلوات بفرستید🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دقیقه نمیشه باهاتون مثل ادم حرف زد زود دور برمیدارید نکه من ازت خوشم‌میاد  اصلا خوب میکنم ...

خنگلول من بهت میگم زبونت ببر بزار کف دستت بهتره ایکنه اینقدر رک باشی بی مزه بای

2731
چون از اول پسر ندیدن  تا رفتن دانشگا سرکار یکی خوششون اومد دیگه نیمه گمشدشونه فقط همون  ...

ربطی نداشت🙁

یعنی چی باید هرکی از راه رسید ازش خوشش بیاد یا باهمه پسرا باشی تا پسر ندیده نباشی و از شوهر ننالی؟😐

درجواب روسریتو بده جلو پس خوبه که شوهر بگه لخت شو دین و ایمان و غیرت و حیاشم ببازه دیگ

ربطی نداشت🙁 یعنی چی باید هرکی از راه رسید ازش خوشش بیاد یا باهمه پسرا باشی تا پسر ندیده نباشی و از ...

من گفتم با همه پسرا باشن یا گفتم پسر ندیده نباشن 

در مورد قسمت دوم حرفی ندارم چون عقاید متفاوته اما بنظر من این غیرت نیست عقیده شمام محترم