2737
2734
عنوان

چرا انقد همه از شوهرشون مینالن

1993 بازدید | 200 پست

چرا واقعا؟اینطور که داره پیش میره هیچکس از شوهرش راضی نیس انگار باهم دشمن خونی ان://

ینی نی نی سایتو باز میکنی هر یه تاپیک در میون یکی داره بد شوهرشو میگه،یکی از خیانت میگه یکی از قهراشون میگه😐🙂

نی نی سایتو اصلا نباید جدی گرف

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

اره متاسفانه خیلی زیاد شده مشکلات

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مشکل دارن خود من با شوهرم خیلی خوب بودم ولی الان به مرگ هم راضی ایم

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
2731

چون ۹۰درصدشون به سبک کودک همسری ازدواح کردن و وقتی از نظری فکری عقلی تکامل پیدا کردن تازه فهمیدن چه اشتباهی کردن...از حق نگذریم تعداد کمی از خانم ها اخلاقشون خوبه(تو نی نی سایت فهمیدم)اکثریت سر یک بحث ساده ادم رو میشورن و پهن میکنن مسلمه در خانواده همسر هم همین هستن در نتیجه ارتباطشون با همسر و بقیه بد میشه و از همسر مینالن اما ایرادات خودشون رو نمیبینن

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

واقعا    فضای مکافاتی شده    البته گرونی ها م بی تاثیر نیست   مردم  ب شکم و ارزو هاشون نمیتونن برسن  میشه دعوا و اعصاب خوردی

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738

چون واقعیته...ماهاظاهرزندگی طرفومیبینم اینجا ب طورناشناس خیلیاازباطن زندگیشون میگن

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
چون ۹۰درصدشون به سبک کودک همسری ازدواح کردن و وقتی از نظری فکری عقلی تکامل پیدا کردن تازه فهمیدن چه ...

بخدا ۹۰ درصدشون بالا ۲۰ سالن خب اینجا کسی از خوشیش نمیاد بگه که همه از بدبختی هاشون میگن

اسمم شادی ولی خودم غمگینم🤐
چون ۹۰درصدشون به سبک کودک همسری ازدواح کردن و وقتی از نظری فکری عقلی تکامل پیدا کردن تازه فهمیدن چه ...

دقیقا.بنظرم تا به یه درکی از ازدواج و این چیزا نرسیدن نباید الکی بگن بله فقط بخاطر اینکه از پدر مادرشون راحت شن

من خیلی از نزدیکام هیچ ترکی از رابطه و ازدواج نداشتن فک میکردن با دوتا حرف عاشقانه همه چی اوکیه ولی الان عین چی پشیمونن

چون واقعا شوهرا پر رو شدن

در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...

میام اینجا ترجیح میدم همین مجرد بمونم 

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
2706