2733
2734

پولدار نشین یا متوسط حساب میشه؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی معمولی و قدیمی هست محله ش

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باکتر ازشیرم                                                          هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر 
مرکز شهر کرج هست و به نسبت جز بافت قدیمی کرج محسوب میشه و اکثر ساکنینش از بازاری های قدیمی کرج هستن

ببین فدات منم قراره ی آپارتمان۵۰متری توی ی شهر دیگه ولی با این موقعیتی ک شما گفتید بافت قدیم بخرم

بنظرتون ارزش داره برای۱۵سال پیشه

من پولم نمیرسه جای بهتر

حالا بنظرتون آپارتمان با ایندمتراژ و قدیمی ارزش خرید داره

مگه کرج، بازار داره؟! 

بازاری به معنای کسبه ای که شغل آزاد دارن و داد و ستد می کنن.... 

بله کرج هم مثل اکثر شهرهای ایران در محدوده ی مرکز شهر بازار داره 

در لغت هم یه بازار انقلاب داره توی خیابان قزوین (شهید بهشتی) که بازار قدیمی ظرف و ظروف محسوب میشه... 

ببین فدات منم قراره ی آپارتمان۵۰متری توی ی شهر دیگه ولی با این موقعیتی ک شما گفتید بافت قدیم بخرم ب ...

باید بدونم کدوم شهر و چه قیمتی هست اون واحدی که می فرمائید.... 

پرسشتون خیلی کلی هست.... 

حتی توی یه محله و یه کوچه و یه خیابون قیمت ملک با ملک ممکنه تفاوت چشمگیری داشته باشه

شما باید قیمت ملک های مشابه با ملک مد نظرتونو توی اون منطقه مقایسه و بعد برای خرید نتیجه گیری کنین

2738