2737
2734
عنوان

شما هنوز این رسم رو دارین ؟؟

274 بازدید | 26 پست

شما هنوز رسم دارین برین جهیزیه عروس ببینید شب عروسیش؟؟🤔

ما خیلی وقته این رسم برداشتیم فقط درجه یک ها اگر برن ببینن...🤨

چند روز پیش عروسی بودم کل طایفه عروس و داماد رفته بودم تو خونه عروس همه چیزو نگاه می کردن حتی در کابینت ها و یخچالم باز میکردن 

حالا اگر یکی نداشته باشه چکار کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشم نمیاد خدایی جهاز منم اومده بودن بعدا فهمیدم هرکی 

ی چیزی گفته خیلی دلم شکست 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

هیچ وقت نداشتیم چه برسه هنووووووززز

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

ما هم این رسمو داشتیم ولی الان دیگه هیچ کس انجام نمیده

من دعوتم بشم به همچین مراسمی نمیرم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

همینا فردای عروسی میشینن یه کیلو سبزی میذارن

دور هم جمع میشن غیبت شام عروسی و جهیزیه عروس رو میکنن😏

هر کسی با هر هزینه ای جهیزیه چیده الهی که خوشبخت باشه همیشه❤️

البته بلا نسبت فامیلای با شخصیت🙏

نه خانواده خودم اصلا هیچوقت همچین رسمی نبوده اولین بار از مادرشوهرم شنیدم ک میان جهیزیه عروس ببینن تعجب کردم گفتم ما از این رسما نداریم خوشم نمیاد کسی خونه من واسه جهیزیه دیدن نیاد 

2706