2737
2734
عنوان

شوهرم رفته زندان

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 67 پست
من نمیگم شوهرم بی تقصیره چقد بهش گفتم اینا دوست نیستن ولشون کن میگف از داداشای تو برا من بهتربودن

پس بذار توی زندان ادب بشه .غصه شو نخور . توی این مدتم حواستو جمع کن داداشش توی شراکت شما رو گول نزنه . ظاهرا با شما میانه خوبی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس بذار توی زندان ادب بشه .غصه شو نخور . توی این مدتم حواستو جمع کن داداشش توی شراکت شما رو گول نزنه ...

ن غصه شو نمیخورم ی سر رفته بودم خونم داداشش ک تو میدون تره بار با شوهرم مغازه داره گفتم داداش من خونمم داری میای لباس ببری براشوهرم سر رات یکم سیب زمینی پیاز بیار ی وقت اومدم هیچی تو خونه نیس اونم گف حالا فعلا برو خونه بابات تا بعدا ببنیم چی میشه منم دیگه اصرار نکردمو اونم دست خالی اومد هم منو برد خونه بابام هم لباسای شوهرمو برد

2728
2738

توراه ی کلمه ام با هم حرف نزدیم منم عصبی بودم وسط راه کلیدو یجوری گزاش ک رفت زیر صندلی بعد ک رسیدیم میگش پیدا نمیکرد بهم گف مگه کلید دیگه نداری این معلوم نیس کجا افتاد

2706