2733
2739
نه نیست  همه همینطورن

ایراد به معنی اینکه قدر خودمون رو نمیدونیم یه جاهایی درست و به جا و اصولی رفتار نمیکنیم 

اره اکثرا همینن اما ما چی 

چرا نباید قاطع و قوی باشیم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا شوتت هم نکنن اونطرف و بازم رابطه رو نگه دارن و کات نشه بازم مثل اولش زیاد گرم نیستن  کلا ...

اره دیگه کم کم براهم تکراری میشن البته اینا همه تاثیر تنوع طلبی هاست که جدیدا خیلی زیاد شده وگرنه قدیما یه لیلی بودو یه مجنون تا اخر عمر به پای هم میپوسیدن😐

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2728
واسه همینه میگن انتخابتون پول باشه نه عشق بی پول عشق فروکش‌میکنه

بعضی وقتا آره طرف به خاطر بی پولی میگه نمیتونم بیام بگیرمت برو پی زندگیت 

ولی خب من معتقدم اونی که واقعا عاشقت باشه هرطور شده باشه به دستت میاره و اینا روهم بهونه نمیکنه حتی اگه نداشته باشه 

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️
چون ما دخترا وقتی میریم‌تویه رابطه کم‌کم بهونه گیر میشیم زود رنج میشیم گیر میدیم‌ به طرف خیلی بها می ...

امضاتو با خوشحالی خوندم

یهو شوک شدم

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
2738
وای منم  لعنت به جدایی

لعنت به پسرای دروغگو و تی تیش مامانی

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
امضاتو با خوشحالی خوندم یهو شوک شدم

عزیزم🥺💔..... حالا فک‌کن منم‌تا یک هفته قبل کاتمون با این خوشحالی زندگی میکردم ولی یهو...

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!