2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل خوردن شیرینیه اولش شروع میکنن تند تند جا میدن تو دهنشون یه دفعه دلدرد میگیرن شوتت میکنن اونور

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2728

نمیدونم واقعا

حتی اگه تمومم نشه رابطه کلا بازم عوض میشن اون پر شوری اولشو ندارن 

شنیدم زندگی مشترک ام همینطوره اولش گرمی بعدش از اون گرمی اولش کمتر میشه 

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️

شاید زیادی هستییی 

همش هستی

اینموری تکراری میشی و خسته کننده

گاهی نایاب باش

کم باش

مغرور باش

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 

چرا جمع میبندی عزیزم؟ 

همه ادما اول رابطه شور و اشتیاق بیشتری دارن و طبیعیه بعدش ک هرچی بگذره و بیشتر با اخلاقای گند همدیگه اشنا بشن و دیگه واسه هم تازه نباشن خب یکمی اوضاع فرق میکنه دیگه 😆 

چون ما دخترا وقتی میریم‌تویه رابطه کم‌کم بهونه گیر میشیم زود رنج میشیم گیر میدیم‌ به طرف خیلی بها میدیم دردسترسیم و اولویتمون میشه اون شخص ...

درحالی که باید تا ابد اولویت زندگیمون خودمون باشیم و اینقدر به خودمون بها و ارزش بدیم که طرف حس کنه با یه الماس طرفه‌ و به فکر پیشرفت خودمون باشیم ...

(جدا از بحث شخصیت و ذات خود اون آدم)

این خلاصه ای از چندتا کتاب و مشاوره ای بود که من خوندم....

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
مثل خوردن شیرینیه اولش شروع میکنن تند تند جا میدن تو دهنشون یه دفعه دلدرد میگیرن شوتت میکنن اونور

حالا شوتت هم نکنن اونطرف و بازم رابطه رو نگه دارن و کات نشه بازم مثل اولش زیاد گرم نیستن 

کلا هرچیزی اولش قشنگ تره

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️
2706