2737
2734

دخترمم ترسیده بود.ولی خب رفت 

بلند بگو آمین.  برای امضام صلوات میفرستی،؟ خدايا برای تو کاری نداره  همه چیز دست توعه.نذار شرمنده بچه هامون بشیم.  به زندگی همه برکت بده.

از هاگوارتز اومده بوده حتما

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هاگوارتز اومده بوده حتما

چی

بلند بگو آمین.  برای امضام صلوات میفرستی،؟ خدايا برای تو کاری نداره  همه چیز دست توعه.نذار شرمنده بچه هامون بشیم.  به زندگی همه برکت بده.
2731
آخی چه خوشگل  چه قشنگ  دلم یه کلاغ خواست که نوک بزنه بیاد مهمونی خونه مون

منم ترسیده بودم   گفتم شیشه رو نشکنه حالا خخخ

اون جغد بود😂❤️

خوب مال همه که جغد نبود😂

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2738
میگن اگه کلاغ بیاد به خانه ایی نوک بزنه ، رابطه اون خانواده هیچوقت از هم قطع نمیشه

واقعا؟کجا شنیدی؟ 

آهان  ازون کلاغ پرروها بود  گفتم نرم و نازک داشت نوک میزد با سر پایین و نگاه محجوب  ...

اره نه محکم نوک میزد