2733
2734
عنوان

عروس هلندی خریدم سرم کلاه گزاشتن چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 55 پست
آلن مسئولیت اون با تو هستش. عروسکت نیست که انتظار داشته باشی بشکن بزنی برقصه. لابد قصه میخوره. عجب آ ...

میدونم مریضه زنه اون همه عروس داشت اول اینو آورد من خودم قبلا داشتم چندتا اینجوری نبودن بعد شخصیت داشته باش

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اولش همینه ..چند وقت طول می‌کشه بشناستتون وباهاتون دوست بشه..منم عروس هلندیم رو می‌خوام بفروشم ...

آخه قبلا لوتینو داشتم گل باقالی اینجوری نبودن

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
2731
پف کردن عروس هلندی نشونس پس بدی بهترع یا ببر دکتر حتما زبون بسته گناه داره 

نمیفهمن دکترا می‌بردم قبلا مریض شد بردم دهنشدارو ریختن بالا آورد طفلی داشت نفسش قطع میشد آوردم خونه اینقدر بهش رسیدم خوب شد این از اول اینجوریه

2740
یا ببر دامپزشک نشون بده شاید رفته تو لک 

میبردم ولی گفتم نمیفهمن

چند روزه خریدیش؟ خب زودتر به زنه زنگ بزن بهش بگو

دیروز نه پریروز شب آوردم حتی بهش پیام دادم این پف می‌کنه چیکار کنم عادیع جواب نداد

منم یه مرغ مینا داشتم همش خودشو باد میکرد

بنظرت زنگ بزنم چی بگم 😔 عروس خریدم تنها نباشم اومد دردامو زیاد کرد 

نمیفهمن دکترا می‌بردم قبلا مریض شد بردم دهنشدارو ریختن بالا آورد طفلی داشت نفسش قطع میشد آوردم خونه ...

یه پرنده فروشی تو هروی هست که سریع تشخیص میده بیماری رو ، دارو هم میده ، خواستی آدرس بدم ببر اونجا 

2706