2733
2734
عنوان

عروس هلندی خریدم سرم کلاه گزاشتن چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 55 پست
یه پرنده فروشی تو هروی هست که سریع تشخیص میده بیماری رو ، دارو هم میده ، خواستی آدرس بدم ببر اونجا&n ...

هروی کجاس شوهرم نمیبرع

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من اونارو نمیدونم ولی عروس یکم نازش بیشتره

اونا هم عروس بودن

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
هروی کجاس شوهرم نمیبرع

چی بگم والا ، اونم گناه داره ، من هم یه پرنده خریدم مریض بود ، به این فکر نکردم که ردش کنم بره ، با دارو و ... خوبش کردم ، شما هم بهتره دنبال درمانش باشی ، پرنده فروشی نزدیک خونتون ببر اونا بهتر تشخیص میدن 

2731
چی بگم والا ، اونم گناه داره ، من هم یه پرنده خریدم مریض بود ، به این فکر نکردم که ردش کنم بره ، با ...

میخوام بدم صاحبش

اهان..چه میدونم هر کدومشون شخصیت متفاوت دارن

خب چیکار کنم بنظرت زنگ بزنم به زنه بگم من براشاسباب بازی تاب قفس خریدم همه چی باهاش بازی میکنم ماساژ میدم انگار نه انگار 

2738
خب چیکار کنم بنظرت زنگ بزنم به زنه بگم من براشاسباب بازی تاب قفس خریدم همه چی باهاش بازی میکنم ماساژ ...

اگه دست بهش میزنی نمی ترسه ، دست بزن به سینش ، یه استخوان اون وسطه اگه خیلی زده بیرون سینه کاردی شده

اینجوری که شما میگی پس نمیگیره 

خودش مریض تحویل داده