2733
2739
عنوان

بنظرتون دیگه به پدرشوهرم سلام ندم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 49 پست
تشبیه به شمرخوب بودش😀پس چطوری رضایت به ازدواج شما وشوهرتون دادن اگه مخالفن واین طوری رفتارمی کنن😐

مخالف نبودن اصن.ایشون کاره ای نیست کلا ن هزینه کردع ن هیچی ولی نمیدونم چشه اصلا جواب سلامم رو هم یا نمیده یا بزور میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما دلیلی داره  برو مودبانه باهاش صحبت کن  درحضور همسرت  که بعدا حرف درنیارن واست& ...

بعد ۱۵ روز رفتم خونشون با شوهرم دعوا کردن ۵ دقیقه نشدع پاشدم

تو این یماه یه شب یا ظهر واس ناهار یا شام نموندم

2728
بعد ۱۵ روز رفتم خونشون با شوهرم دعوا کردن ۵ دقیقه نشدع پاشدم تو این یماه یه شب یا ظهر واس ناهار یا ...

شاید با شوهرت اختلافی داره تلافیش را سر تو در میاره، وگرنه با خودت مشکلی نداره. بنظرم سلامکن در قید جوابشم نباش

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
پدرشوهرم فقط سلام علیک وتمام.

من بار دومشه این حرکتو میزنه‌نمیدونم مرگش چیه کسی ندونه کل گردن و دستامو جواهر آلات کرده الان ورشکست شده.خوبه یه هزارتومن تو زن گرفتن تک پسرش هزینه نکرده

2738
مخالف نبودن اصن.ایشون کاره ای نیست کلا ن هزینه کردع ن هیچی ولی نمیدونم چشه اصلا جواب سلامم رو هم یا ...

بلاخره وقتی آدم سنش بالا میره حوصله خودشم نداره ، به دل نگیر ، یکم بیخیال باش ، تو وظیفه خودتو انجام بده و هر وقت میبینی سلامش کن ، بزار خودش خجالت بکشه

به غیرازشما عروس دیگه هم دارن با اون چطوری رفتارمی کنن

ن شوهرم تک پسره ولی داماد دارن با دامادشون خوبه.مثلا یسری چایی درست کرده بود منم نشسته بودم فقط دوتا لیوان اورد واس خودش و مادرشوهرم 

شاید با شوهرت اختلافی داره تلافیش را سر تو در میاره، وگرنه با خودت مشکلی نداره. بنظرم سلامکن در قید ...

بله با شوهرم اختلاف دارن ک دلیلشم خود پدرشوهرم هست.هروقت چشش میفته به شوهرم یه بحث و دعوای الکی راه میندازه سر چیزای بیخود

مثل پدرشوهرمنه

من یبار بلند سلام میدم بقیش مهم نیست برام

پفک نمکی و بیسکوییت ماسالای سابق هستممم و به دلیل فراموشی رمز،بیسکوییت ماسالا به افق پیوست😭 برای سلامتی پسرم ی صلوات می‌فرستی😘
بله با شوهرم اختلاف دارن ک دلیلشم خود پدرشوهرم هست.هروقت چشش میفته به شوهرم یه بحث و دعوای الکی راه ...

پس قطعی از لج شوهرته کاراش. به دل نگیر، چیزی هم نگو چون مشکلش با شما نیس الان خدایی نکرده چیزی نگه بعدا که با شوهرت خوب شد با شما چپ بیوفته. بالاخره اونا پدر پسرن اختلافشون برطرف میشه

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
2706