2733
2739
رابطت رو با اين جور ادما كن كن بيشتر به خودت برس ورزش و مطالعه كن فكر تحصيل و كار باش به حرف ديگران ...

همین دیگه چون بقیه دوسم ندارن فک میکنم پس حتما دوس داشتنی نیستم 

ن متاسفانه هنوز نمی‌دونم هدفم چیه بوی علاقه دارم ک حرفه ای ادامه بدم مشکل اصلی من همینه مثلا دوس دار ...

اصلا به خانواده همسر کاری ندارم 

آدم برای حال خودش یه دلخوشی های کوچکی و هدف هایی هر چند جزیی و کوچک 

زندگی مون روشن می کنه 

برای خودت برنامه بریز 

یه دفتر بردار صفحه رو دوقسمتی کن یه قسمت بنویس کارهای ثابت یه قسمت کارهای موقت 

تو قسمت ثابت کارهای که برای رشد شخصی ت و سلامتی و همیشگی ت هست بنویس 

کمکم باشه اشکال ندارن ده دقیقه بیست دقیقه ،مثل ورزش ،مطالعه کتاب ،کاری هنری یا هر چی ،و تیک بزن 

آب دادن گلدانی 

نقاشی ای 

زبانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چیزی ازت میپرسم فکر کن اونا اصلا وجود خارجی ندارن الان خودتیو خودت هر آدمی ی توانایی هایی داره ح ...

اصلا راضی نیستم بشدت اعتماد بنفسم داغون شده همش فک میکنم کارا رو خراب میکنم انگار ب خانواده شوهرم هم انتقال داده میشه این حسم و بهم اجازه کاری نمیدن ک نکنه خراب نکنم

دوس دارم مهارت داشته باشم تو ی کاری اما اصلا نمیدونم ب چی علاقه دارم زندگیم دیگه انگار تحت کنترل اون ...

وای نکن اینکارو با خودت.ببین از همین اشپزی شروع کن.اشپزی که کار هرروزمونه.غذا و دسر و کیکهای مختلف یاد بگیر.نیاز نیس بری کلاس دیگه الان اینترنت کاز همه رو راحت کرده.وقتی میان خونت هنر اشپزیتو روو کن براشون و اصلا هم به عکس العملشون کاری نداشته باش.ببین من از روی فیلم اموزشی نقاشی رنگ روغن یاد گرفتم.عروسک درست کردم.انواع ژله.ماکت کیک و هزار حور کار دیگه که فقط از نت یاد گرفتم.فقط باید علاقه داشته باشی.واسه دل خودم اینکارها رو میکنم ولی وقتی یه کاری رو یاد بگیری و نتیجه ش برای خودت لذت بخش باشه کم کم این حس رو به بقیه القا میکنی.خدا لعنتشون کنه که اعتماد به نفست رو گرفتن 

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
2728
اصلا به خانواده همسر کاری ندارم  آدم برای حال خودش یه دلخوشی های کوچکی و هدف هایی هر چند جزیی ...

راستش آنقدر فکرم مشغوله اصلا انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارم دوس دارم تایید بشم هیچ کسی تابیدن نمیکنه نظرم برا کسی مهم نیس تازه اگه مهارتی هم داشته باشم اونو ب مسخره میگیرن اما برعکس با جاریم رفتار میکنن

وای نکن اینکارو با خودت.ببین از همین اشپزی شروع کن.اشپزی که کار هرروزمونه.غذا و دسر و کیکهای مختلف ی ...

بخدا ب هر کاری میخام دست بزنم حسم نمیاد از بس هر چی میشه میگن فقط فلانی ینی جاریم هر کاری دارم نظر نظر اونه اما حالا من حتی ی نظر خوبم بدم ب چیزشونم نمیگیرن بخدا دارم میمیرم از غصه 

بخدا ب هر کاری میخام دست بزنم حسم نمیاد از بس هر چی میشه میگن فقط فلانی ینی جاریم هر کاری دارم نظر ن ...

الهی فدات شم نگو اینجوری اعصابم خورد میشه.شوهرت چجوریه رفتارش؟اونم مثل اوناست یعنی؟

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
اصلا راضی نیستم بشدت اعتماد بنفسم داغون شده همش فک میکنم کارا رو خراب میکنم انگار ب خانواده شوهرم هم ...

عزیزم فکر کن اونا وجود ندارن ک عین دوربین لحظه ب لحظه حرکاتتو زیر نظر بگیرن

ب من بگو خودت خودِ شخص جنابعالی از توانایی هایی ک داری راضی هستی یا نه؟

ب هر حال هنری درسی آشپزی چیزی داری

از خودت راضی هستی یا نه

2740

من بودم کیک تولد یاد میگیرم درست میکردم میدادم ب دروهمسایه تا چششون دراد  آشپزی انواع غذا یشب درست میکردم خانواده خودمو دعوت میکردم اونارا ن استوریم میزاشتم ببینن🤣ینی فقط بی ارزششون کن تحویلشون نگیر یادمه ب منم همینجور میگفتن  منم قطع رابطه کردم شدم ی آدم مغرور ک توجمع باهاشون حرف نمیزدم دیگه خودشون میگفتن باما حرف بزن خودتا باما بگیر ولی من دیگه برای همیشه اززندگیم بیرونشون کردم والان راحتم ن حرفی ن حدیثی

من 
راجب جاریت میگی چی داره مثلا؟ شغل؟ تحصیلات؟ خونواده خوب؟ شمام هدف داشته باش. پیشرفت که کنی همه این ...

بذبختیم همینه نمی‌دونم هدفم چیه ب چی علاقه دارم ک برم دنبالش حرفه ای بشم ب هر کاری دست میزنم نهایت ی مدرک و تمام هیچ کاربردی نداره برام اما جاریم از مهارتاش استفاده می‌کنه حالا می‌دونی چرا چون از بس ازش تعریف کردن اما با من برعکسن حتی مهارتم داشته باشم ب چیزشونم نمیگیرن 

راستش آنقدر فکرم مشغوله اصلا انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارم دوس دارم تایید بشم هیچ کسی تابیدن نمیک ...

خودت رو دوست داری 

برای خودت ارزشمندی و بها میدی 

خودت برای خودت چقدر مهمه 

نظرت برای اونا مهم نیست 

مهم نیست 

قرار نیست همه از ما خوششون بیان 

و دوست مون داشته باشند 

باهاشون بهت خوش نمی گذرند 

حس بدی داری 

زیاد رفت ‌وآمد نکن 

نخواب خودت رو ثابت کنی 

عادی برخورد کن 

آدم ها متفاوتند 

حالا جاری ت همه فن حریفه 

خواهرشوهرات یا مادرشوهرت هم مگه هستند 

تو هم ازش تعریف کن 

و به بقیه بگو ما هیچ کدوم تو هنر بهش نمی رسیم 

بذبختیم همینه نمی‌دونم هدفم چیه ب چی علاقه دارم ک برم دنبالش حرفه ای بشم ب هر کاری دست میزنم نهایت ی ...

چندسالته؟ جاریت چندسالشه؟

راه بیوفتی توهم مثل اون میشی. تو نیازی نداری کسی ازت تعریف کنه. فقط بهترین خودت باش. ❤

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
من بودم کیک تولد یاد میگیرم درست میکردم میدادم ب دروهمسایه تا چششون دراد  آشپزی انواع غذا یشب د ...

اما من دوست ندارم کلا قطع کنم دوس دارم مث جاریم تو چشم باشم با ارزش باشم براشون 

خودت رو دوست داری  برای خودت ارزشمندی و بها میدی  خودت برای خودت چقدر مهمه  نظرت ب ...

اگه خودمو دوست داشتم ک این سوالو نمی‌پرسیدم عزیزم از بس نادیده گرفته شدم فک میکنم ی آدم بی ارزش بی عرضه تنبل بی هنرم هر چی میخام خودمو ی نشون بدم باز قبول ندارن فک میکنم من همون ادمم

2706