2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما من دوست ندارم کلا قطع کنم دوس دارم مث جاریم تو چشم باشم با ارزش باشم براشون 

خب باید ی مدت مغرور باشی وقتی خودت خودتو بی ارزش بحساب میاری چ توقعی ازاونا داری  خودت ازخودت تعریف کن یکم لاف بزن یکم مغرور ترشو ساده نگیر خودتو  باهاشون یمدت سنگین رفتار کن جلو چشمشون نباش تاآدم حسابت کنن  راستش ادمهای مهربون وساده هیچ بهشون میگن احمق فقط باید مغرور وجاسوس باشی چابک باشی تا تعریف تمجید بشنوی تاخاطرخاهت باشن ولی به هرحال هیچ وقت دنبال تاییدشون نباش اینجوری خوشبخت نمیشی افکارت مث خوره ب جونت میوفته وحالتو بد میکنه بزار اونا دنباال تایید تو باشن لباس خریدن توام مث اونا بگو کاش فلان مدلو میگرفتی ترنده ازکلمات بروز استفاده کن لفظ قلم حرف بزن وباعشوه

من 
خب به خودت بیا....به جای ناراحتی تلاش کن...یا درس بخون یا شغل و حرفه ای یاد بگیر یا برو دنبال هنر... ...

میرم و رفتم بعضیا رو اما لامصب هر کار میکنم از بس تو ضمیر ناخودآگاهم انگار حک شده کارا رو خراب میکنم انگار. 

2731
خب باید ی مدت مغرور باشی وقتی خودت خودتو بی ارزش بحساب میاری چ توقعی ازاونا داری  خودت ازخودت ت ...

جاریمو چی میگی اون ک همیشه باهاشونه اما بشدت با سیاسته بخاطر مهارتاش همه فامیل عاشقشن ینی ی زن همه فن حریفه اما همین من مهارت کسب میکنم ب چشم نمیام یا باورم ندارن 

همین دیگه چون بقیه دوسم ندارن فک میکنم پس حتما دوس داشتنی نیستم 

اسی جواب منو ندادی😔

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
2740
الهی فدات شم نگو اینجوری اعصابم خورد میشه.شوهرت چجوریه رفتارش؟اونم مثل اوناست یعنی؟

این پیامم میگم

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.