2737
2739

میخام به یکی بگم بره لیست اموالش روبیاره برام طول میکشه ؟میخام مطمین باشم حرفش سندنیست بعدبخادایناروبه نام من بزنه اماخودش شهردیگست چیکاربایدبکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چی؟

یعنی باید بره دفتر ثبت اسناد تو هر شهری که هست از اونجا بگه میخوام وکالت کل اموالم روبه فلانی بدم که کاراشوهمونجا انجام میده و شما توهرشهری هستی میری دفترخونه بهت میگه چیکار کنی به نامت میشه اگه دقیق تر میخوای بدونی برودفترخانه ثبت اسناد 

برای استعلام ازاینکه چه اسنادی به نام شخص هست بایدخودشخص یاشخص ثالثی که ازآن فرد وکالت داره به سازم ...

اسم این وکالت چیه دقیقا وبااین وکالت میشه به نام زد؟چطوروکالت بده شهردیگس؟بعدمن اینجامیتونم تویه شهردیگه که اموال اینجانیست به نام بزنم؟

2738
یعنی باید بره دفتر ثبت اسناد تو هر شهری که هست از اونجا بگه میخوام وکالت کل اموالم روبه فلانی بدم که ...

یعنی اون وکالت تام تنظیم میکنه امضامیکنه به نام ومشخصات من میفرستن من امضامیکنم وبقیشم مشخصه دیگه یه روزکارداره پس درسته برای اون نفریه روزکارداره بره دفترخونه فقط

یعنی اون وکالت تام تنظیم میکنه امضامیکنه به نام ومشخصات من میفرستن من امضامیکنم وبقیشم مشخصه دیگه یه ...

اره وقت گیر نیست اما فکر میکنم اگه کارای دارایی رو انجام داده باشه مالیاتش رو بایدداده باشه

اسم این وکالت چیه دقیقا وبااین وکالت میشه به نام زد؟چطوروکالت بده شهردیگس؟بعدمن اینجامیتونم تویه شهر ...

منم بارها ماشین فروختم یا خریدم ازشهر دیگه فقط کاریه دفتر خونه رفتنه

2706