2733
2739
عنوان

بیاین پیام کراشم +اسکرین 🤒🤐

883 بازدید | 38 پست

بیایییید زود میزارم عجله نکنین 

نظر بدین 

دیشب باکس گذاشته بود گفته بود هرچی دوست داری بنویس . منم سه تا نقطه گذاشتم اینا رو گفته ...

تارگیا عکس پرووفم عوض کردم وگرنه از قبل منو میشتناخت 

خب

یه بار زود رسیدم

دِ بزار 

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
فقط طلاق

🤔

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._

همین!!

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)
2706