2737
2739

ن خیلی بهتر شده رابطمون نسبت به قبل

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من 5 ساله بله عالیه

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

طبیعیه ک تغیر بکنع

مثلا شما نباید انتظار داشته باشی بچه ای رو ک تو ۱ سالگی غذا میزاشتی دهنش تروخشکش میکردی رو تو ۷ سالگی هم همون کارارو باهاش بکنی

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            
طبیعیه ک تغیر بکنع مثلا شما نباید انتظار داشته باشی بچه ای رو ک تو ۱ سالگی غذا میزاشتی دهنش تروخشکش ...

ینی طبیعیه کم بشه؟ فکر میکنم مردا نمیتونن یکیو طولانی بخوان

عالیه

ممنونم عزیزم ایشالا عشقه همه همینجور خوب بمونه ما ۱۴سال دوست بودیم ولی الان خیلیییی بیشتر از اون روزا دلتنگ هم میشیم وقتی ازهم دوریم یجورایی وابستگی شدید داریم بهم

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️
2706