2737
2734
عنوان

کسی با دارو گیاهی باردار شده؟؟

1429 بازدید | 31 پست

یکی از دوستان شماره یکی رو بهم داده که دارو گیاهی میفروشه واسه بارداری خاستم ببینم واقعا تاثیر داره این داروها یا همش الکیه

خدای مهربونم مراقب تو دلیم باش👼سالم برسونش پیشمون😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از طریق مامای خونگی باردار شدم 

چجوری؟میشه بیشتر توضیح بدین عزیزم؟اینکه مشکلتون چی بوده و چکار کردن براتون که باردار شدین

اون شخص دکتره؟یاهمینطوری یلخی دارو میده بهت؟

نه مث اینکه معتبره ماما هست توی پیجش کلی باردار شدن تعیین جنسیت کردن بعضیا دوقلو شدن

یه خانوم توی بجنورد بودند کارش بیست بیست بود خدا هر چی از این دنیا میخاد بهش بده الهی 

شما خودتون ازش نتیجه گرفتین؟میشه اگه شماره تماسی چیزی ازش دارین بهم بدین

2738
چجوری؟میشه بیشتر توضیح بدین عزیزم؟اینکه مشکلتون چی بوده و چکار کردن براتون که باردار شدین

من تنبلی تخمدان داشتم عزیزم تحت نظر یه دکتر بی شرف بودم تو مشهد که خدا ازش نگذره جز فشار روانی به آدم چیز دیگه ای هم نمی‌داد کلا فقط به فکر پول بود بعد رفتم بجنورد این خانوم من و معاینه کرد یعنی دست زد به تخممدانهام و گفت مثل دل گنجشک میزنه و بدنت آماده است فقط اینکه لوله رحمت کثیفه بسکه آشغال و کثافت به بدنت فرو کردن بعدش چون کمر درد داشتم یه زماد به کمرم زد و بعد اینکه رحمم افتادگی داشت اینگاری با دستش دراز کشیده بودم محکم داد بالا و پنج روز محکم بستش که باعث می‌شد لوله فالوب کش بیاد بعد چند تا شیاف داد و قرص گیاهی دو ماه بعد حامله بودم ببین مهمترین مسئله اش این بود که بهم امید داد بسکه مهربون بود   متاسفانه شمارش و ندارم وگرنه بهت میدادم 

شما خودتون ازش نتیجه گرفتین؟میشه اگه شماره تماسی چیزی ازش دارین بهم بدین

ندارم گلم ولی یادمه بهش میگفتن ماما پهلوی از قدیمی های بجنورد بود  بگین خیابون عزیز مصر رفتین بگید خونه ماما پهلوی قدیمی ها شاید بشناسن 

من تنبلی تخمدان داشتم عزیزم تحت نظر یه دکتر بی شرف بودم تو مشهد که خدا ازش نگذره جز فشار روانی به آد ...

منم تازگیا ای وی اف کردم و منفی شده..اسمش یا آدرسش هم نداری؟؟

ندارم گلم ولی یادمه بهش میگفتن ماما پهلوی از قدیمی های بجنورد بود  بگین خیابون عزیز مصر رفتین ب ...

یه دنیا ممنون عزیزم

قربونت چون ماما پهلوی خیلی معروف بود شانس من خودش فوت کرده بود و عروسش بود ببین ماما پهلوی مامای شاه ...

من خودم خوزستانی ام ولی اگه خدا بخاد چندوقت دیگه قراره بریم مشهد میگم شاید اگه شوهرم قبول کرد بریم اونجام یه سر بزنم شاید پیداش کنم