2737
2734
عنوان

از نامزدتون پول می گیرید یانه؟

287 بازدید | 24 پست

هنوز عقد نکردیم فقط سه ماهه بله برون شدیم،بجز لباسای بله برونم پولی ازش نگرفتم تا الان،خودش مثلا گفت پول بدم واسه عروسی فامیلت لباس بخری گفتم نه،خجالت میکشم هنوز ازش پول بگیرم،شما می گیرید یا می گرفتید؟

من نه آنم که زبونی کشم از چرخِ فلک🌺🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه. تو عقدم نمیگرفتم ازش. حداقل بذار عقد کنید بعد

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2731

اره بگیر پس فردا رفتی خونت دیگه بدعادت میشه نمیده باتوجه به وضعیت مالیش پول تو جیبی بگیر

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
2738
خجالت واسه چی تو دیگه خرجات با نامزدته.آره همیشه میگرفتم وبعد شد عادت خودش بهم پول میداد

نمیدونم چرا خجالت میکشم،تا حالا یه شارژم ازش نخواستم بفرسته

من نه آنم که زبونی کشم از چرخِ فلک🌺🍃

جاری من از اول نگرفت من همیشه بهش میگفتم عادتش بده وبگیر ازش، ولی میگفت کارت بابام دستمه روم نمیشه از شوهرم بگیرم.تازه به حرف من رسیده میگه یه سره به خواهراش ومامانش پول طلا ودندونپزشکی میده به من زورش میاد

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2706