2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالم از مهمونی رفتنو مهمونی گرفتن بهم میخوره اما مهمونی گرفتن یه مقدار بهتره چون خونه خودتی راحتی&n ...

منم خیلی وقته دیگه حوصله کسیو ندارم اما همسرم همش میگه تو غیر طبیعی هستی..

خواهرشوهرم زیاد میره مهمونی مهمونش زیاده.‌‌ولی هرسری با هر کدومش قهر میکنه پشت سرشون غیبت ....من اعص ...

واقعا تمام مردم اینروزا فقط دنبال حاشیه ساختنن مام یسریا از دورو بریامون اگه اومدن خونت خوبم ک باشی تا چند مدت الکی از همه کارات ایراد میگیرن و بقولی میشی نقل مجلس

2740
زیاد خیلی زیاد با فامیل نه البته فامیل فقط با پدرمادر و برادر خواهرامون بیشتر با دوستامون هستیم& ...

خوشبحالتون منم دوسدارم جمع های دوستارو ولی دوستای همسرم مجردن و دوستای خودمم شوهرم باهاشون راحت نیست..

مهمون کم میاد خونمون .. خونه کسی هم نمیریم با این خرج گرون و درامد کم  بیشتر طبیعت میریم

منم میگم تو این گرونی ادما خونه هم نرن ب هم رحم کردن همسرم میگه تو طبیعی نیستی وگرنه همه باید برن بیان منمدوسدارم بریم بیرون..

منم خیلی وقته دیگه حوصله کسیو ندارم اما همسرم همش میگه تو غیر طبیعی هستی..

خوشبختم منم یک غیر طبیعی هستم

والا اصلا حوصله حرف زدن دیگرانو ندارم،. همشم میخوان از زندگی آدم سر در بیارن

وقتی حوصله ام سر میره به آخرین چیزی که فکر می کنم مهمونی رفتن یا مهمون دعوت کردنه  والا  ...

منم همینارو ب همسرم میگم مسخرم میکنه میگه تو طبیعی نیستی میگم خب ما کلی وقته مثلا برا دخترم یچیزی هست میخایم بگیریم نشده بعد بریم بکنیمش خزج مردم ک حرفم بزنن خب بریم بیرون یا بزاریم کنار برا بچه یچیزی بگیریم ک میخاد میگه تو غیر طبیعیی

2706