2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوه اوه نمیدونم من تجربه طبیعی ندارم همینجا شنیدم اونایی که درد پریود شدید دارن بهتر میتونن تحمل کنن
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
سارا جون درد داره ولی همه ی ادما و همچنین حیوانات بچه زا ار عهدش برمیان. من بچم درشت بود 4500بود بعدش احساس قهرمانی بهم دست داد چون بیمارستان خصوصی بود و همه سز بودن
2738
من کلا آدم ترسو و در مقابل درد کم طاقتم.. اما تونستم.. انشالله که شما هم توانش رو داشته باشی....شیرین ترین لحظه عمر یک مادر لحظه به دنیا اومدن بچشه... امیدوارم تمام آرزومندها این لحظه رو تجربه کنن
از رنجی خسته ام که از آن من نیست...
ایشالله که به سلامتی زایمان کنی حالا چه طبیعی چه سزارین مهم سلامت خودت و بچه هست .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
من چون دردام شروع نمیشد از صبح رفتم امپول فشار زدن تا ظهر دردای خفیف اولیه شروع شد و تا ساعت 11شب ادامه داشت 11بدنیا اومد کلن 9صبح تا 11شب. من چون بیمه تکمیلی بودم و همچنین طبیعی. کل هزینشو بیمه پرداحت کرد. فقط 200000پول دارو و لباس بیمارستان و چیزای متفرقه شد
2706