2737
2734

من برم امل دیگه درس نمیخونم کی از طبیعتاش میگذره اخه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

دوستم امل زندگی میکنه

خود دوستم خیلی ادم خوبیه مهربونه کمک میکنه

راجب ابو هوای شهرشم میگفت قشنگه 

راجب دانشگاهاشون نپرسیدم 

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جان امری بود بفرما؟😂یک عدد آملی

مثل یک معجزه ای *علت ایمان منی  * همه هان و بله هستند* شما جااااان منی                                           ❤خدای با سلیقه من❤ شکر که هستی و خدایی میکنی بینظیر جانِ من
2728

من خیلی دوست داشتم اونجا قبول شم خودم گیلان بودم اونجاهم اب و هواش مثل گیلان بود.به نظرم جای خوبیه🥺

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2740
خار خار فقط جواب هده وره😁😁😁😁

چشم چشم تو هم برو کمک کم نیارم

مثل یک معجزه ای *علت ایمان منی  * همه هان و بله هستند* شما جااااان منی                                           ❤خدای با سلیقه من❤ شکر که هستی و خدایی میکنی بینظیر جانِ من
😁😍 تعریف زیاد شنیدم شهر بزرگیه؟ امکاناتش و.. خوبه؟

اول اینکه خوب و بد همه جا هست ولی در کل آدمهای شمال کشور ادمای مهربون و رو راستن و ساده ولی خوب توشون مسلما استثنا وجود داره

شهرش بله نسبتا بزرگه و بسیار مردم تجملاتی داره فوق العاده اهل مد و به روز هستن.امکاناتشم همه چی داره حالا بستگی داره از کدوم شهر و با چه امکاناتی میای و بستگی به دانشگاهی داره که قبول میشی