2733
2734

میخاستم با همسرم ازدواج کنم تو ازمایشگاه مشغول با کار بودم تحصیلاتم از همسرم بالاتر بود و همینطور موقعیت کاری خوبی داشتم وقتی به همسرم جواب بله دادم همکارام گفتن خاک تو سرت تو که از این پسر خیلی بالاتری از لحاظ قیافه تیپ تحصیلات گفتم نه تحصیلات زیاد برام مهم نیست رئیس جایی که کار میکردم اومد شخصا تو اتاق کارم گفت تو خیلی بالایی این پسر به درد تو نمیخوره تو نباید با شاه فالوده بخوری خلاصه گفتم انتخابم همین همسرم از نظر من چهره بدی نداشت فقط تحصیلات نداشت اوایل نامزدی همسرم میگف چهره ات چقد ناز میشه وقتی موهات میریزه رو صورتت میشه عکس نزاری رو پروفایلت بخدا این عکست خیلی خوشگل چشمت میزنن منم به حرفش گوش دادم با همسرم مهمونی مختلف دعوت شدیم همسرم میگف خودتو ببین تو جمع اینا میدرخشی ولی کم کم ورق برگشت فامیلای همسرم میگفتن تو چقد خوشگلی همسرم میگف بگو معجزه ارایش همکارام میگفتن تو خیلی نازی همسرم میگف کارشون گیرته رفتم ی جا دکتر گفتن ماسکتو بده پایین خانمه گف چهره خیلی نازتر از عکستو همسرم گف چرت و پرت میگه ی مانتویی داشتم که همه میگفتن چقد بهت میاد مانتو بلندی بود و اصلا جذب نبود همه دنبال اون مانتو بودن همسرم گف این مانتو به درد بیرون نمیخوره بزارش کنار گفتم مشکلش چیه گف چیه تو چشمه موهامو رنگ کرده بودم رفتم مهمونی فامیلاشون همه میگفتن ولی چقد باکلاس شدی چقد زیبا شدی همسرم میگف اینام انقد خرج کنن زیبا میشن خلاصه که دلمو خیلی شکست درصورتی که مادر و خواهر ایشون با چهره های معمولی تر هستن همسرم میگف چقد خوشگلی چقد تیپ قشنگی زدی چقد رنگ موهات زیباست در صورتی که من رنگ میکردم هیچی نمیگف بهم تصمیم گرفتم دیگه بیخیالش شم و برام مهم نباشه ولی همیشه ی تعریف تو دلم مونده ولی دیگه مهم نیس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

روش تاثیر گذاشته 

و تو این مواقع وقتی یکی خوشگل تره

طرف مقایل سعی میکنه با زدن این حرفا طرفو مث خودش بکشه پایین حالا با خورد کردن شخصیتش، پایین اوردن اعتماد بنفسش هرچی که جلو دستشه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

عزیزم قطعا پشت سر شما از رفیقو نارفیق زیاد تعریف شمارو شنیده و مقایسه شده با شما برای همینه احساس خود کم بینیشو با تخریب شما داره جبران میکنه

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

مشکل مردها اینه که نباید همسرشون ازشون سر تر باشن .وقتی همسرشون سرتر باشه ناخوداگاه احساس حقارت میکنن .فکر میکنن همه مردم دارن میگن حیف این زن که این مرد کنارشه .چون دستشون به بقیه نمیرسه و نمیتونه ابراز کنه این حقیقت رو شروع میکنه به تحقیر و یا کوچک کردن همسر .هر مردی به هر شیوه ای .باز خوبه مال شما فقط تعریف نمیکنه .بعضی مردها که با کتک زدن زن رو خورد میکنن .

از این موارد اینقدر دیدم که دیگه برام عادی شده .

سعی کنید باهاش حرف بزنید و همیشه باهاش عاشقانه گرم بگیرید و هی تاکید کنید که اگه صد تا پادشاه هم باشن و تو هم باشی باز هم من تو رو انتخاب میکنم .خلاصه بزرگش کنید اونقدر بزرگ که خودش باورش بشه ....البته نه با کوچیک کردن خودتون .خصلتها و اخلاق خوبش رو بولد کنید و ازش تعریف کنید .

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........