2737
2734

اره رو مخ بودن

تیکر تولدمه دختر قشنگم عشق من چرا نمی‌آییم تو دل مامان؟آخه باید حتما شوهرکنم بیای تو دلم؟الان من نصفه شبی شوهر از کجا پیدا کنم آخه زحمت بکش خودت بیا تروخدا مامانت خستس ناسلامتی اراده کرده از تخت پابشه به خاطر تو فقط یه چیزی من میدونم که شوهر چشم رنگی پیدا نمیکنم پس لطفا کن به من بکش من خوشگلم عزیزم تازه بعد از اینکه اومدی تو دلم میخوام واست یه آبجی هم بیارم به به تازه توکه چشات آبی هستش اونم چشاش عسلی طوسی هستش راستی یدونه آبجی به نظرم کمه چه جوره که شمارو سه قلو کنم اولی که تویی دیانا چشات آبیه پوست سفید موهای بور درست مثل من لاغر هم هستی دومی هم آبجیت هست که اسم نداره ولی اونم چشاش سبزه و موهاش بلونده خلاصه این خیلی خوشگله سومی هم اسم نداره فقط موهاش فرفری هستش و تپل چشاشم طوسی عسلی این که خیلی بامزست دوستان واسه دوتا دخترام اسم پیشنهاد بدین😄😄😄ای دلسو خنگ مردم رو خر حساب کردی اونا میدونن که تو مجردی و سه قلو هات ساخته ی ذهنته 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره رو مخ بودن

ببین خیلی مشکوکن الکی یه عکس گذاشته ک یعنی پیجشو تعطیل کردن بعد جالبش اینه ک پیج شوهر و بچه هاش و خواهراشم انفالو کرده بعد رفته

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
2728
ببین خیلی مشکوکن الکی یه عکس گذاشته ک یعنی پیجشو تعطیل کردن بعد جالبش اینه ک پیج شوهر و بچه هاش و خو ...

من از اولش هم حس خوبی نداشتم

از شوهرش خوشم نمیومد خیلی عجیب بودن خدایی

تیکر تولدمه دختر قشنگم عشق من چرا نمی‌آییم تو دل مامان؟آخه باید حتما شوهرکنم بیای تو دلم؟الان من نصفه شبی شوهر از کجا پیدا کنم آخه زحمت بکش خودت بیا تروخدا مامانت خستس ناسلامتی اراده کرده از تخت پابشه به خاطر تو فقط یه چیزی من میدونم که شوهر چشم رنگی پیدا نمیکنم پس لطفا کن به من بکش من خوشگلم عزیزم تازه بعد از اینکه اومدی تو دلم میخوام واست یه آبجی هم بیارم به به تازه توکه چشات آبی هستش اونم چشاش عسلی طوسی هستش راستی یدونه آبجی به نظرم کمه چه جوره که شمارو سه قلو کنم اولی که تویی دیانا چشات آبیه پوست سفید موهای بور درست مثل من لاغر هم هستی دومی هم آبجیت هست که اسم نداره ولی اونم چشاش سبزه و موهاش بلونده خلاصه این خیلی خوشگله سومی هم اسم نداره فقط موهاش فرفری هستش و تپل چشاشم طوسی عسلی این که خیلی بامزست دوستان واسه دوتا دخترام اسم پیشنهاد بدین😄😄😄ای دلسو خنگ مردم رو خر حساب کردی اونا میدونن که تو مجردی و سه قلو هات ساخته ی ذهنته 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲
من از اولش هم حس خوبی نداشتم از شوهرش خوشم نمیومد خیلی عجیب بودن خدایی

الان من برام سواله چرا اینکارو کرده😑میتونست اعلام کنه نمیخواد تو مجازی باشه این داستانا چیه،اره منم از شوهر بی نمکش بیزار بودم

2740
اره فککمم باز حاملس یجوریه قیافه زنه

الان مثلا یه عکس گذاشته ک مراجع قضایی پیجشو بستن ولی دروغه تابلوعه قبلش همه فک و فامیلشو انفالو کرده ک کسی پیداشون نکنه

الان مثلا یه عکس گذاشته ک مراجع قضایی پیجشو بستن ولی دروغه تابلوعه قبلش همه فک و فامیلشو انفالو کرده ...

بی حجاب ک نمیذاست ک گیر بدن ب پیچش؟کلا خوشم نمیومد ارش با  اون ارایشاش

بی حجاب ک نمیذاست ک گیر بدن ب پیچش؟کلا خوشم نمیومد ارش با  اون ارایشاش

با بقیه رفیقاش تو یه سطح بود حجابش اونا هستن این نیس

2706