2733
2734
عنوان

چقدر پول یواشکی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 47802 بازدید | 496 پست

خیییییییلی ولخرجم 

دیدین تو فیلما مرده پول نداره زنه میره از تو قندون یا گلدون پول در میاره میگه بیا اینو پس‌انداز کردم؟  

آنقدر دوست داشتم منم میتونستم پس‌انداز کنم ولی متاسفانه نمیتونم.....خواهرام بلدن من نمیتونم...

مگه اینکه پول درشت باشه مثلا الان ۲۰ ملیون رو کارتمه.دست نمیزنم.چند ماهه هر ماه از حقوق ۵ ملیون گذاشتم کنار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه خیلی پس انداز داشتم ک اگه تو این چندسال لو نداده بودم الان ی ماشین زیر پام بود ولی خب هروقت ...

اره منم دلم میسوخت لو میدادم. ولی دیگه الان سفت شدم ولی ز شانس. ک گرونی شده باید یچیزی هم بزاریم روش 😂😁

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️
2731

2200 تومن تو کارتمه

اصن روحشم خبر نداره از وجودکارتم💜🌈

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
خاهشا نگو منم یه بار یکم گول داشتم داد قرار شد بده. هنوز بعد چند سال نداده. ی بارم بهش گفتم گفت خرج ...

دقیقا ایندفعه میرم لباس میخرم خوراکی میخرم اصلا فقط برا خودم خرجش میکنم

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2740
ببخشید ولی چرا؟؟

واسه اینکه حقوق که میگیره هفته اول همش خرج میشه تموم میشه دیگه پول نداره تا ماه بعد همش از من پول میگیره

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
2706